• Renomowany sprzedawca
 • Szybka dostawa – już po minucie korzystaj zoprogramowania
 • Kompetentna obsługa klienta za pośrednictwem e-mail
 • Bezpieczne połączenie SSL
Natychmiastowe pobieranie: klucz produktu + link do pobrania w maks. 1 min przy dostawie przez internet

Microsoft Windows 7 Professional 32/64 Bit - klucz produktu (Key)

ponad 1000 recenzji

 • Producent: Microsoft
 • Czas dostawy: Niezwłocznie
 • Ilość: 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • Ważność: Bezterminowa, możliwość aktualizacji*
 • Wsparcie: E-mail
 • Wielojęzyczna: Dostępne wszystkie języki
149,94 zł -57%
zamiast 349,95 zł z VAT

Ilość:
Dostawa:

Niestety produkt jest wyprzedany.


Cena specjalna: Cena jest ważna tylko pod wymienionym linkiem.

Zakres dostawy

darmowa wysyłka przez internet
poniżej 1 minuty, również w weekend
 • 1x plik instalacyjny Microsoft Windows 7 Professional 32/64 Bit
 • 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • 1x faktura VAT
 • 1x krótki przewodnik po instalacji i aktywacji
 • » opcjonalnie za dodatkową opłatą: pomoc instalacyjna na DVD lub pamięci USB


Funkcje programu

 • Szybsze odnajdywanie treści i programów dzięki ulepszonemu wyszukiwaniu systemu Windows
 • Automatyczna konfiguracja grup domowych
 • Program rejestracji błędów do przygotowywania szczegółowych protokołów dotyczących problemów
 • Pomoc dla użytkowników o ograniczonych możliwościach dzięki sterowaniu głosem i informacjom głosowym
 • Sprawne zarządzanie danymi dzięki wirtualnym folderom w Eksploratorze

Kup klucz do Windows 7 Professional dla systemu 32/64 bitowego online

Nawet po pojawieniu się systemów Windows 8 i Windows 10 to Windows 7 nadal był opcją najchętniej wybieraną przez wielu klientów. To nie tylko niezawodny system operacyjny, ale też kompatybilny z wieloma programami i grami. Jest też znacznie tańszy niż nowsze wersje systemu Windows.

Windows 7 Professional w skrócie

Z kluczem dla Windows 7, dostępnym zarówno dla wersji 32- jak i 64 bitowej, otrzymujesz bezpieczną i niezawodną wersję systemu Windows, z której możesz korzystać zarówno prywatnie, jak i w swojej firmie. Z systemem Windows otrzymujesz system operacyjny obsługiwany przez wszystkich dostawców oprogramowania, znany nie tylko z nazwy, ale i z niezawodności. Ponadto wersja profesjonalna zawiera wiele dodatków związanych z bezpieczeństwem. Możliwe jest również używanie pełnej wersji systemu z domeną lub siecią VPN.

Zalety

Klucz Windows 7, czy raczej Windows 7, pozostaje nawet po pojawieniu się systemów Windows 8 i Windows 10 bardzo popularnym produktem. Interfejs użytkownika znany z poprzednich wersji systemu Windows znajdziemy również w Windows 7, system jest też kompatybilny z różnymi programami i grami. Popularne oprogramowanie wykorzystywane nacodzień również nadal dobrze działa w systemie Windows 7, a Microsoft będzie jeszcze przez jakiś czas zapewniać aktualizacje i wsparcie. System Windows 7 zapewnia wszystko czego możesz potrzebować w biurze i w domu. Wbudowana zapora sieciowa i program skanujący chronią przed złośliwym oprogramowaniem, a możliwość integracji komputera z domeną lub łączenia się z siecią VPN przydaje się zwłaszcza w przypadku firm. Windows 7 jest dostępny zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej.

Funkcje specjalne

Kupując klucz produktu Windows 7 otrzymujesz oczywiście dostęp do wszystkich funkcji Windows 7 Home Premium Edition. Jednak kod aktywacyjny systemu Windows 7 Pro zapewnia również dostęp do niektórych przydatnych funkcji, których nie ma w wersji domowej. Na przykład wersja Pro obsługuje 192 GB zamiast 16 GB pamięci RAM. Co więcej masz możliwość robienia backupów i zapisywania kopii zapasowych nie tylko na dysku lokalnym, ale też na nośnikach zewnętrznych, takich jak płyty CD, dyski oraz w sieci. Ponadto wersja ta zapewnia również dostęp do zaszyfrowanych systemów plików, które znacznie zwiększają bezpieczeństwo. Dla użytkowników laptopów praktyczną funkcją jest Location Aware Printing. Pozwala ona systemowi Windows na zapisywanie różnych sieci z którymi łączy się laptop, a także znajdujących się w nich drukarek. Jeśli wrócisz w to samo miejsce i zalogujesz się do sieci, system Windows je rozpozna, dzięki temu unikniesz ciągłego reinstalowania drukarek. Ta funkcja przyda się zwłaszcza jeśli korzystasz z komputera zarówno w biurze, jak i w domu. Twój klucz Windows 7 da Ci też dostęp do wielu innych ciekawych i przydatnych funkcji.Wymagania systemu

Procesor

min. 1 GHz lub szybszy

Pamięć operacyjna (RAM)

1 GB dla 32-bitów / 2 GB dla 64-bitów

Twarty dysk

16 GB dla 32-bitów / 20 GB dla 64-bitów

Karta graficzna

DirectX 9 lub wyższa ze sterownikiem WDDM 1.0


Pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dostępni w dni powszednie (pon.-pt.) od 09:00 do 15:00.

info@twoj-program.plSkargi! Rozwiązywanie sporów online! Procedura pojednawcza!
Komisja Europejska opublikowała http : //ec.europa.eu/consumers/odr/ platformę do internetowego rozstrzygania sporów (platforma OS) gotowa. Staramy się rozstrzygać wszelkie spory dochodząc do porozumienia stron. Ponadto nie jesteśmy zobowiązani do udziału w procedurze pojednawczej i nie możemy zaoferować udziału w takiej procedurze.


Prawa autorskie:
Użyte nazwy marek i znaki towarowe są własnością właścicieli praw autorskich i są używane tutaj wyłącznie w celu uzyskania bardziej zrozumiałej ilustracji oraz dlatego, że są częścią oferowanych produktów. Wszystkie nazwy i loga marek są zastrzeżonymi znakami towarowymi, używanymi wyłącznie do opisu produktu - prawa własności należą do odpowiedniego właściciela marki.

Uwaga: „Kupujesz klucz produktu dla produktu Microsoft Windows 7 Professional.
Windows 7 Professional jest znakiem towarowym Microsoft Corporation. Pamiętaj, że kupujesz tylko klucz produktu, a nie licencję. Właściwe użycie klucza produktu wymaga posiadania ważnej licencji Microsoft na produkt Windows 7 Professional. W takim przypadku można odblokować system Windows za pomocą klucza produktu. Nasze klucze produktów pochodzą od firmy Microsoft. Nie są to nieoryginalne podróbki. Klucze produktów zostały przez nas sprawdzone. Nigdy nie były używane do odblokowania produktu.“

Zwracamy uwagę na następujące kwestie: Klucze odblokowujące mogą być używane tylko w ramach odpowiednich warunków i postanowień licencyjnych. Jeśli raz użyjesz klucza odblokowującego, nie można go użyć po raz drugi. Korzystasz wtedy z odblokowanej wersji odpowiedniego produktu i nie możesz zwrócić nam tej aktywacji. Nie jest to „badanie natury, cech i funkcjonowania towarów”, ale działanie które dewaluuje klucz odblokowujący. W takim przypadku musisz zapłacić odszkodowanie.

Niestety musimy korzystać z powyższej zasady. Często zdarza się, że klienci kupują klucz odblokowujący, odblokowują swój produkt, a następnie deklarują chęć odstąpienia od umowy i chcą uzyskać zwrot ceny zakupu. Jednak w takiej sytuacji konieczny byłby zwrot nie samego klucza aktywacyjnego, a samej aktywacji. Ale to nie byłby zwrócony klucz odblokowujący, ale sama aktywacja. Zwrot ceny zakupu po wyrażeniu chęci odstąpienia od umowy i odesłaniu klucza nie odpowiada zatem sytuacji prawnej.

* Możliwość aktualizacji (tak długo, jak zapewnia to Microsoft)
TYLKO TERAZ
Kupon 20 zł
Zdobądź go teraz Windows 7 Professional tylko dla 129,94 zł
Aktywuj kupon klikając w kod:

» Kup teraz i użyj

   Pokaż koszyk »