• Renomowany sprzedawca
 • Szybka dostawa – już po minucie korzystaj zoprogramowania
 • Kompetentna obsługa klienta za pośrednictwem e-mail
 • Bezpieczne połączenie SSL
Natychmiastowe pobieranie: klucz produktu + link do pobrania w maks. 1 min przy dostawie przez internet

Microsoft Windows 8.1 Professional 32/64 Bit

ponad 1000 recenzji

 • Producent: Microsoft
 • Czas dostawy: Niezwłocznie
 • Ilość: 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • Ważność: Bezterminowa, możliwość aktualizacji*
 • Wsparcie: E-mail
 • Wielojęzyczna: Dostępne wszystkie języki
109,95 zł -56%
zamiast 249,95 zł z VAT

Ilość:
Dostawa:Cena specjalna: Cena jest ważna tylko pod wymienionym linkiem.

Zakres dostawy

darmowa wysyłka przez internet
poniżej 1 minuty, również w weekend
 • 1x plik instalacyjny Microsoft Windows 8.1 Professional 32/64 Bit
 • 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • 1x faktura VAT
 • 1x krótki przewodnik po instalacji i aktywacji
 • » opcjonalnie za dodatkową opłatą: pomoc instalacyjna na DVD lub pamięci USB


Funkcje programu

 • Szybki i łatwy dostęp do aplikacji
 • Wysokiej jakości ochrona danych
 • Integracja z profesjonalnymi rozwiązaniami w chmurze
 • Kompatybilny z laptopami, komputerami stacjonarnymi, tabletami i innymi urządzeniami

Pobierz Windows 8.1: Dla profesjonalnych użytkowników i firm

W przypadku Windows 8.1 mamy do czynienia z rozwinięciem dobrze już znanego systemu Windows 8. Jest on stworzony w szczególności dla użytkowników profesjonalnych oraz firm i niesie ze sobą wiele funkcji odpowiednich dla tych obszarów zastosowań. W stosunku jednak do poprzednika wprowadzono wiele ulepszeń i udogodnień, które znacznie ułatwiają codzienną obsługę. Między innymi, optymalizacji poddana została przestrzeń robocza, aby praca z systemem stała się łatwiejsza i efektywniejsza.

Znacznie większa wydajność z Windows 8.1

Na Windows 8.1 można polegać, nawet gdy otwartych jest na raz wiele aplikacji i oczekujemy wysokiej wydajności. Microsoft wprowadził wiele nowych funkcji, które pozwalają systemowi pracować stabilniej i wydajniej. Ma to duże znaczenie w szczególności dla firm i przedsiębiorstw, które korzystają z programów wykonujących wiele skomplikowanych obliczeń.

Optymalizacja systemu i wyglądu

Prawdopodobnie największa zmiana dotycząca wyglądu ma miejsce w przypadku możliwości wyboru użytkownika pomiędzy stylem kafelkowym, a klasycznym. To samo dotyczy również menu start, które na życzenie użytkownika można nawet optycznie zbliżyć do tego znanego z systemu Windows 7. Wielu użytkowników chciało powrotu klasycznego menu start i teraz mają możliwość jego aktywacji. Obsługa w tym przypadku możliwa jest zarówno za pomocą klawiatury i myszki, a także za pomocą ekranu dotykowego. Również na osoby wykorzystujące Windows 8.1 do zarządzania swoimi zdjęciami lub plikami wideo czekają pewne nowości.

Do wykorzystania z komputerem stacjonarnym lub laptopem, a także tabletem

W epoce nowoczesnych urządzeń takich jak tablety, ważne jest, aby Windows funkcjonował na nich zgodnie z przyzwyczajeniami użytkownika. Z tego względu Microsoft stworzył Windows 8.1, który jest kompatybilny z tabletami i można go teraz na tego typu urządzeniach instalować. Pozwala to profitować z dobrze znanej wydajności oraz prostych w obsłudze funkcji i elementów nawet w podróży. Nowy styl kafelkowy ułatwia w tym przypadku obsługę i w przejrzysty sposób przedstawia poszczególne elementy i aplikacje zawarte w menu. Jednocześnie użytkownik uzyskuje szybki dostęp oraz łatwą pracę z plikami takimi jak dokumenty, zdjęcia i pliki wideo.

Technologia BitLocker zapewnia profesjonalne szyfrowanie

Szczególnie w małych oraz dużych firmach duży nacisk kładziony jest na zabezpieczanie wrażliwych danych chronienie ich przed dostępem niepowołanych osób. Naprzeciw wychodzi tutaj Windows 8.1, wyposażony w nową technologię BitLocker, która umożliwia szybkie i profesjonalne szyfrowanie plików. Nie ma w tym przypadku znaczenia na jakim nośniku ma zostać dokonane szyfrowanie. Obsługiwane są dyski systemowe, zwykłe dyski twarde, a także nośniki zewnętrzne.

Funkcje Windows To Go

Osoby biznesu, które często podróżują i przedstawiają prezentacje np. w firmach zewnętrznych teraz będą mogli profitować z nowej funkcji Windows To Go. Umożliwia ona uruchomienie kompletnego systemu operacyjnego na obcym komputerze, bez konieczności jego instalacji. Wymagane jest w tym celu jedynie posiadanie nośnika pendrive o odpowiedniej pojemności. Możliwa jest praca z każdego miejsca z wykorzystaniem wszystkich funkcji systemu i bez żadnych ograniczeń.

Przegląd podstawowych funkcji systemu Windows 8.1

 • Różnorodna obsługa: Windows 8.1 umożliwia obsługę zarówno na urządzeniach stacjonarnych, takich jak komputery PC, ale także mobilnych, jak na przykład tablety. Użytkownicy mają tutaj pełną dowolność i profitują z prostej i przejrzystej prezentacji systemu.
 • Bezpieczne szyfrowanie danych: Za pomocą BitLocker możliwe jest szyfrowanie wszystkich danych znajdujących się na dyskach twardych i nośnikach. Dzięki temu pliki zostają zabezpieczone przed dostępem niepowołanych osób.
 • Bezpieczna autentyfikacja użytkownika: Teraz możliwe jest logowanie użytkownika, z wykorzystaniem nowoczesnej autentyfikacji. Funkcjonuje ona między innymi z wykorzystaniem karty SmartCard lub skanera odcisków palców.
 • Windows To Go: Przenośny system Windows, który można uruchomić w dowolnym miejscu z poziomu nośnika pendrive. Może zawierać wszystkie ważne dane, potrzebne do pracy lub na przykład wygłoszenia ważnej prezentacji.
 • Styl kafelkowy: Urządzenia z ekranem dotykowym, ale również te wykorzystujące klawiaturę i myszkę można teraz obsługiwać za pomocą motywu kafelkowego. Jest on przejrzysty i umożliwia szybki i wygodny dostęp do plików i aplikacji.
 • Windows Store: Sklep umożliwia wygodne przeglądanie dostępnych aplikacji, a następnie ich bezpośrednią wygodną instalację. Wchodzenie na portale z programami do pobrania nie jest więc już konieczne.
 • Internet Explorer 11: Nowy Explorer od Microsoft oferuje teraz wiele nowych możliwości i pozwala użytkownikowi przeglądać Internet w sposób jakiego jeszcze nie doświadczył. Przyczynia się do tego również mnogość nowych funkcji i przejrzysty wygląd.
 • Windows Defender: Szybko i efektywnie blokuje szkodliwe oprogramowanie oraz próby włamania się do systemu. Windows Defender jest automatycznym, inteligentnym narzędziem, które w mgnieniu oka zatrzymuje wszystkie zagrożenia.
 • Zoptymalizowany menadżer zadań: Pojedyncze procesy aplikacji prezentowane są teraz w jeszcze bardziej przejrzysty sposób. Dodatkowo możliwe jest również zarządzanie zwiększające wydajność.

Pobierz Windows 8.1 wraz z kluczem produktu

Zdecydujcie się Państwo teraz na nowoczesny wygląd oraz zoptymalizowaną wydajność dla firm i zastosowań profesjonalnych. U nas natychmiast możecie Państwo pobrać system Windows 8.1 zarówno w wersji 32- jak i 64-bitowej. Bezpośrednio po pobraniu otrzymacie Państwo wiadomość e-mail z kluczem aktywacyjnym, który od razu nadaje się do użycia.Wymagania systemu

Procesor

min. 1 GHz lub szybszy

Pamięć operacyjna (RAM)

1 GB dla 32-bitów / 2 GB dla 64-bitów

Dysk twardy

16 GB dla 32-bitów / 20 GB dla 64-bitów

Karta graficzna

DirectX 9 lub wyższa ze sterownikiem WDDM 1.0

Rozdzielczość ekranu

1024x768


Pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dostępni w dni powszednie (pon.-pt.) od 09:00 do 15:00.

info@twoj-program.pl


Inne ciekawe produkty


Microsoft Office 2016 Professional Plus 32/64 Bit
Microsoft Office 2016 Professional Plus 32/64 Bit
tylko 349,95 zł
z VAT
zamiast 549,95 zł

Microsoft Windows 11 Professional
Microsoft Windows 11 Professional
tylko 351,95 zł
z VAT
zamiast 1.214,95 zł

Microsoft Office 2019 Professional Plus 32/64 Bit
Microsoft Office 2019 Professional Plus 32/64 Bit
tylko 679,95 zł
z VAT
zamiast 929,95 zł


Skargi! Rozwiązywanie sporów online! Procedura pojednawcza!
Komisja Europejska opublikowała http : //ec.europa.eu/consumers/odr/ platformę do internetowego rozstrzygania sporów (platforma OS) gotowa. Staramy się rozstrzygać wszelkie spory dochodząc do porozumienia stron. Ponadto nie jesteśmy zobowiązani do udziału w procedurze pojednawczej i nie możemy zaoferować udziału w takiej procedurze.


Prawa autorskie:
Użyte nazwy marek i znaki towarowe są własnością właścicieli praw autorskich i są używane tutaj wyłącznie w prezentacji produktów oraz dlatego, że są częścią oferowanych produktów. Wszystkie nazwy i loga marek są zastrzeżonymi znakami towarowymi, używanymi wyłącznie do opisu produktu - prawa własności należą do odpowiedniego właściciela marki.

* Możliwość aktualizacji (tak długo, jak zapewnia to Microsoft)

TYLKO TERAZ
Kupon 20 zł
Zdobądź go teraz Windows 8.1 Professional tylko dla 89,95 zł
Aktywuj kupon klikając w kod:

» Kup teraz i użyj

   Pokaż koszyk »