• Renomowany sprzedawca
  • Szybka dostawa – już po minucie korzystaj zoprogramowania
  • Kompetentna obsługa klienta za pośrednictwem e-mail
  • Bezpieczne połączenie SSL

O firmie: twoj-program.pl


twoj-program.pl

Marco Seelmann
Meiereikoppel 2
24217 Stakendorf
Niemcy

Powrót / Wsparcie / Poczta
Parkstraße 6
24217 Krummbek
Niemcy

E-mail: info@twoj-program.pl

Odpowiedzialny Urząd Skarbowy Plön
VAT EU: DE257029233
Nr podatkowy: 26 174 00765

Odpowiedzialność za treść

Zawartość naszych stron została stworzona z wielką starannością. Jednak nie możemy zagwarantować dokładności, kompletności i aktualności treści. Jako usługodawca jesteśmy odpowiedzialni zgodnie z § 7 Abs.1 TMG za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami. Zgodnie z § 8 do 10 TMG my, jako usługodawca, nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przekazanych lub przechowywanych informacji stron trzecich, ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Obowiązek usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji na mocy ogólnego prawa pozostaje nienaruszony. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu stwierdzenia określonego naruszenia. Po powiadomieniu o odpowiednich naruszeniach natychmiast usuniemy tę zawartość.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych stron trzecich, na których treści nie mamy żadnego wpływu. Dlatego nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Zawartość powiązanych stron jest zawsze odpowiedzialnością odpowiedniego dostawcy lub operatora stron. Podlinkowane strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawnych w momencie linkowania. Nielegalne treści nie były w tym momencie widoczne. Jednak stała kontrola treści powiązanych stron nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów na naruszenie prawa. Po powiadomieniu o naruszeniach usuniemy takie linki natychmiast.

Prawa autorskie

Treści i prace na tych stronach tworzone przez operatorów witryn podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pliki do pobrania z tej strony są przeznaczone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treść tej strony nie została stworzona przez operatora, bierze się pod uwagę prawa autorskie stron trzecich. W szczególności identyfikuje się takie treści stron trzecich. Jeśli nadal jesteś świadomy naruszenia praw autorskich, prosimy o notatkę. Po powiadomieniu o naruszeniach natychmiast usuniemy takie treści.

Odniesienia prawne

Zastrzeżenie epraw

   Pokaż koszyk »