• Renomowany sprzedawca
 • Szybka dostawa – już po minucie korzystaj zoprogramowania
 • Kompetentna obsługa klienta za pośrednictwem e-mail
 • Bezpieczne połączenie SSL
Natychmiastowe pobieranie: klucz produktu + link do pobrania w maks. 1 min przy dostawie przez internet

Microsoft Windows 11 Home

ponad 1000 recenzji

 • Producent: Microsoft
 • Czas dostawy: Niezwłocznie
 • Ilość: 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • Ważność: Bezterminowa, możliwość aktualizacji*
 • Wsparcie: E-mail
 • Wielojęzyczna: Dostępne wszystkie języki
328,95 zł -52%
zamiast 680,95 zł z VAT

Ilość:
Dostawa:Cena specjalna: Cena jest ważna tylko pod wymienionym linkiem.

Zakres dostawy

darmowa wysyłka przez internet
poniżej 1 minuty, również w weekend
 • 1x plik instalacyjny Microsoft Windows 11 Home
 • 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • 1x faktura VAT
 • 1x krótki przewodnik po instalacji i aktywacji
 • » opcjonalnie za dodatkową opłatą: pomoc instalacyjna na DVD lub pamięci USB


Funkcje programu

 • Liczne nowe programy, funkcje i ulepszenia jeszcze bardziej poprawiające komfort użytkowania
 • Lepsza grafika, większa wydajność i jeszcze większa stabilność
 • Idealny dla użytkowników prywatnych, którym zależy na wszystkich podstawowych funkcjach
 • Rozszerzona ochrona przed wszelkimi zagrożeniami cyfrowymi – bez dodatkowych opłat

Microsoft Windows 11 Home: jeszcze szybciej, bardziej komfortowo i bezpiecznie

Dzięki Microsoft Windows 11 Home otrzymacie Państwo jeszcze szybszy system operacyjny z jeszcze wygodniejszym interfejsem użytkownika. Również w kwestii bezpieczeństwa wiele się zmieniło, dzięki czemu skorzystacie Państwo z jeszcze większej ochrony, nawet przed najbardziej nowoczesnymi zagrożeniami. Bezpośredni następca systemu Windows 10 zawiera szereg nowych funkcji, aplikacji i rozwiązań, których pozytywny wpływ zauważą Państwo na przykład podczas pracy, gier, albo surfowania w Internecie.

Zachowajcie Państwo przegląd nad licznymi otwartymi aplikacjami i folderami w Microsoft Windows 11 Home. W tym celu do dyspozycji stoją na przykład widżety, a także Snap-Layouts. Pracujecie Państwo z kilkoma pulpitami? Za pomocą zaledwie kilku kliknięć, lub przy użyciu skrótu klawiszowego możecie się między nimi szybko i łatwo przełączać.

Plik instalacyjny Windows 11 Home wraz z kluczem produktu znajdą Państwo na Twoj-program.pl.

 

Zalety oraz najważniejsze cechy systemu Windows 11 Home

 • Dzięki nowemu designowi podczas pracy odczujecie Państwo większy porządek i brak chaosu. Programy i foldery można dowolnie rozmieszczać. Poza tym system oferuje również większą ilość pulpitów.
 • Z Auto HDR otrzymacie Państwo jeszcze ostrzejszą paletę kolorów. Oferuje ona niesamowite efekty i wrażenia wizualne.
 • Skorzystajcie Państwo z darmowego chatu Microsoft Teams, aby kontaktować się z osobami z otoczenia. Można do tego wykorzystać różne kanały – chat, tekst, rozmowa, lub wideo rozmowa.
 • Windows 11 Home wspiera najnowsze gry i zapewnia niesamowitą grafikę. Rozdzielczość jest tak wysoka, że stanowi konkurencję dla rzeczywistości.
 • W popularnym Microsoft Store znajdą Państwo nowe aplikacje i funkcje. Ale również filmy i seriale zagwarantują mile spędzony czas.
 • Jeszcze szybciej i łatwiej wyświetlajcie Państwo zdjęcia. To samo dotyczy ich edycji, w przypadku na przykład dopasowywania jasności lub przycinania zdjęcia do odpowiednich rozmiarów.
 • Gdy podłączycie, lub odłączycie Państwo nowy monitor, kontynuacja pracy będzie możliwa dokładnie w tym samym miejscu w którym została zakończona. Jest to możliwe dzięki opcji płynnego dokowania.

 

Jeszcze wygodniejszy system operacyjny

Decydując się na Microsoft Windows 11 Home, otrzymają Państwo szybki i łatwy w obsłudze system operacyjny. Dzięki temu praca i użytkowanie prywatne staną się jeszcze wygodniejsze. W tym celu została na przykład znacznie ulepszona grafika interfejsu użytkownika. Jest on teraz bardziej przejrzysty i pozwala na jeszcze szybsze odnajdywanie ważnych funkcji, programów i folderów.

Jednak również wydajność ma duże znaczenie w kwestii komfortu użytkowania. Windows 11 Home działa jeszcze szybciej i stabilnej. Idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą osiągnąć maksymalną wydajność podczas pracy lub gier. Długie czekanie ma dzięki temu swój koniec.

 

Windows 11 Home vs. Pro: Jakie są różnice?

Nie wiecie Państwo na którą wersję się zdecydować? Poniżej znajduje się porównanie Windows 11 Home vs. Pro przedstawiające najważniejsze różnice. Skupiamy się tutaj przede wszystkim na funkcjonalnościach:

Funkcje zawarte w Windows 11 Home oraz Pro

 • Microsoft Edge: Szybka, bezpieczna i nowoczesna przeglądarka internetowa
 • Snap-Layouts: Koniec z przesuniętymi i nachodzącymi na siebie oknami. Dzięki Snap-Layouts możliwe jest idealne wyrównanie okien do krawędzi.
 • Microsoft Teams: Kontakt z innymi osobami bezpośrednio z poziomu pulpitu. Stoją w tym celu do dyspozycji między innymi wideo rozmowy, rozmowy audio oraz chat tekstowy.
 • Wprowadzanie tekstu za pomocą rysika, dotyku i głosu: W zależności o preferowanego przez Państwa sposobu wyrażania się i pisania wiadomości, do dyspozycji stoją różne metody wprowadzania tekstu, takie jak dotyk, rysik, czy wprowadzanie głosowe.
 • Microsoft Store: W popularnym Microsoft Store teraz znajdują się liczne nowe aplikacje i funkcje oferujące jeszcze więcej. Możliwe jest również korzystanie ze streamingu filmów lub seriali.
 • Wiele pulpitów: Jeden pulpit to zbyt mało? Rozmieśćcie Państwo liczne programy, foldery, itp. na wielu pulpitach, szybko przełączając się między nimi na przykład za pomocą skrótu klawiszowego.
 • Wyższa wydajność grafiki: Windows 11 Home wspiera jeszcze lepszą grafikę. Również w najnowszych grach z wysokimi wymaganiami cieszcie się Państwo najwyższą rozdzielczością.
 • Widżety: Preferowane informacje za pomocą jednego kliknięcia staną do Państwa dyspozycji. Przykładowe widżety, takie jak kalendarz, pogoda, lob wyszukiwarka web są domyślnie zawarte w systemie.

Funkcje ochrony

Zabezpieczcie się Państwo przed zagrożeniami w postaci wirusów szkodliwego oprogramowania i ataków. Windows 11 zapewnia ochronę nawet w przypadku poważnych i nowych zagrożeń, a przy tym jest gotowy do działania natychmiast po zakończeniu instalacji i konfiguracji.

Funkcja

Windows 11 Home

Windows 11 Pro

Szyfrowanie urządzeń za pomocą BitLocker

Państwa urządzenie zostało zgubione lub skradzione? BitLocker zablokuje Windows 11, aby uniemożliwić dostęp do systemu oraz Państwa danych.

 

Szyfrowanie urządzeń

Jedynie upoważnione osoby uzyskają dostęp do Państwa urządzenia oraz danych.

Znajdź moje urządzenie

Państwa urządzenia są możliwe do odnalezienia niezależnie od tego gdzie się znajdują (również cyfrowy rysik).

Zapora firewall i ochrona sieciowa

Kompleksowa ochrona przed wirusami, szkodliwym oprogramowaniem, ransomware i malware.

Ochrona Internetowa

Windows Security zapewnia ochronę przed potencjalnie niebezpiecznymi aplikacjami, plikami, stronami internetowymi i pobieranymi plikami.

Kontrola i ochrona rodzicielska

Możliwość zablokowania nieodpowiednich treści, zarządzanie czasem przed ekranem, kontrola nad zakupami online, łączenie kont Microsoft w rodzinie.

Bezpieczeństwo Windows

Wgląd do aktualnych danych na temat stanu i bezpieczeństwa systemu oraz zarządzanie nimi.

Bezpieczny start

Szkodliwy kod, czy aplikacje lub nieautoryzowany system operacyjny są blokowane podczas uruchamiania systemu.

WIP (Windows Information Protection)

Zabezpieczenie danych i programów przedsiębiorstwa przed wyciekiem danych. Dotyczy urządzeń firmowych oraz prywatnych przynoszonych do pracy przez pracowników.

 

Windows Hello

Szybkie i łatwe odblokowywanie urządzeń z systemem Windows za pomocą rozpoznawania twarzy, kodu PIN lub odcisku palca.

 

 

Dla jakich użytkowników przeznaczony jest Microsoft Windows 11 Home?

Nie jesteście Państwo pewni czy Windows 11 Home jest systemem dla Państwa? Poniżej zostały wyszczególnione cechy które pomogą Państwu w podjęciu decyzji:

 • Windows 11 Home to najnowszy system operacyjny dla użytkowników indywidualnych. Działa szybko, bezpiecznie i stabilnie. Ponadto zawiera wiele funkcji i aplikacji, które wspierają w wygodnej obsłudze systemu.
 • Niezależnie czy to prywatne surfowanie w Internecie, tworzenie dokumentów, czy też gry – do tego typu zastosowań Windows 11 Home nadaje się idealnie.
 • Również uczniowie i studenci docenią system, który będzie ich wspierał w codziennych zadaniach.
 • Zawarte są wszystkie podstawowe funkcje, które w pełni wystarczą do codziennego zastosowania. Potrzebujecie Państwo funkcji z zakresu biznesu? W tym przypadku lepszym wyborem będzie Windows 11 Pro. Tutaj pomocne będzie porównanie wszystkich funkcji (patrz tabela powyżej).

 

Pobierz Windows 11 Home wraz z kluczem produktu

Zdecydujcie się Państwo teraz na Microsoft Windows 11 Home, aby korzystać z najnowszego dostępnego na rynku systemu operacyjnego, pracującego wyjątkowo szybko, bezpiecznie i stabilnie. Dzięki różnym aplikacjom i funkcjom komfort obsługi jest jeszcze większy. Ponadto interfejs użytkownika jest prosty i przejrzysty, dzięki czemu łatwo odnajdziecie Państwo funkcje, foldery oraz pliki.

Teraz na Twoj-program.pl plik instalacyjny Windows 11 Home stoi do Państwa dyspozycji. Na Państwa dysk zostaną pobrane wszystkie pliki wymagane do instalacji systemu.

Następnie wyślemy do Państwa wiadomość e-mail zawierającą klucz produktu Windows 11 Home. Należy go wprowadzić podczas instalacji w przeznaczone do tego celu pole. Natychmiast po tym aktywacja zostanie ukończona i wszystkie funkcje systemu będą w pełni gotowe do użycia.

 Wymagania systemu

Procesor

Min. 1 GHz lub szybszy – 2 lub więcej rdzeni – 64-Bit-CPU lub SoC (System on a Chip).

Pamięć operacyjna (RAM)

4 GB

Dysk twardy

Min. 64 GB lub więcej – większa przestrzeń jest rekomendowana dla dalszych plików systemowych, aktualizacji, itp.

TPM

Trusted Platform Moduls (TPM) wersja 2.0

Firmware systemu

Aktywne UEFI dla bezpiecznego startu

Karta graficzna

Karta graficzna z DirectX 12 lub wyższym oraz sterownikiem WDDM 2.0

Ekran

Wysoka rozdzielczość (720p), przekątna powyżej 9 cali, 8 Bitów na kanał koloru

Pozostałe wymagania

Połączenie z Internetem i konto Microsoft

 

 


Pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dostępni w dni powszednie (pon.-pt.) od 09:00 do 15:00.

info@twoj-program.pl


Inne ciekawe produkty


Microsoft Office 2019 Home & Business 32/64 Bit
Microsoft Office 2019 Home & Business 32/64 Bit
tylko 829,95 zł
z VAT
zamiast 1.079,95 zł

Microsoft Office 2013 Professional Plus 32/64 Bit
Microsoft Office 2013 Professional Plus 32/64 Bit
tylko 299,95 zł
z VAT
zamiast 499,95 zł


Skargi! Rozwiązywanie sporów online! Procedura pojednawcza!
Komisja Europejska opublikowała http : //ec.europa.eu/consumers/odr/ platformę do internetowego rozstrzygania sporów (platforma OS) gotowa. Staramy się rozstrzygać wszelkie spory dochodząc do porozumienia stron. Ponadto nie jesteśmy zobowiązani do udziału w procedurze pojednawczej i nie możemy zaoferować udziału w takiej procedurze.


Prawa autorskie:
Użyte nazwy marek i znaki towarowe są własnością właścicieli praw autorskich i są używane tutaj wyłącznie w prezentacji produktów oraz dlatego, że są częścią oferowanych produktów. Wszystkie nazwy i loga marek są zastrzeżonymi znakami towarowymi, używanymi wyłącznie do opisu produktu - prawa własności należą do odpowiedniego właściciela marki.

* Możliwość aktualizacji (tak długo, jak zapewnia to Microsoft)

TYLKO TERAZ
Kupon 20 zł
Zdobądź go teraz Windows 11 Home tylko dla 308,95 zł
Aktywuj kupon klikając w kod:

» Kup teraz i użyj

   Pokaż koszyk »