• Renomowany sprzedawca
 • Szybka dostawa – już po minucie korzystaj zoprogramowania
 • Kompetentna obsługa klienta za pośrednictwem e-mail
 • Bezpieczne połączenie SSL
Natychmiastowe pobieranie: klucz produktu + link do pobrania w maks. 1 min przy dostawie przez internet

Microsoft Windows 11 Professional

ponad 1000 recenzji

 • Producent: Microsoft
 • Czas dostawy: Niezwłocznie
 • Ilość: 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • Ważność: Bezterminowa, możliwość aktualizacji*
 • Wsparcie: E-mail
 • Wielojęzyczna: Dostępne wszystkie języki
351,95 zł -71%
zamiast 1.214,95 zł z VAT

Ilość:
Dostawa:Cena specjalna: Cena jest ważna tylko pod wymienionym linkiem.

Zakres dostawy

darmowa wysyłka przez internet
poniżej 1 minuty, również w weekend
 • 1x plik instalacyjny Microsoft Windows 11 Professional
 • 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • 1x faktura VAT
 • 1x krótki przewodnik po instalacji i aktywacji
 • » opcjonalnie za dodatkową opłatą: pomoc instalacyjna na DVD lub pamięci USB


Funkcje programu

 • Szybki, stabilny i bezpieczny system operacyjny z profesjonalnymi funkcjami dla firm
 • Rozszerzone funkcje bezpieczeństwa, aby zapewnić zwiększoną ochronę dla systemu i Państwa danych
 • Nowe funkcje, przejrzysty interfejs użytkownika i lepsza grafika
 • Windows 11 Pro wspiera jeszcze wydajniejszy sprzęt
 • Klucz Windows 11 Pro ważny bezterminowo

Windows 11 Pro: przeznaczony do wymagających zadań i oferujący maksymalne bezpieczeństwo

Windows 11 Pro jest wydajnym, stabilnym i bezpiecznym systemem operacyjnym z licznymi nowymi i przydatnymi funkcjami. Przeznaczony jest w szczególności dla firm, które mogą skorzystać z wielu oferowanych możliwości. System jest przeznaczony do realizacji wymagających zadań w każdym obszarze biznesu. Ponadto profitujecie Państwo z maksymalnej ochrony, która ma na celu trwale zabezpieczyć Państwa wrażliwe dane. Należy do tego również ochrona przed codziennymi zagrożeniami, na przykład wirusami, złośliwym oprogramowaniem i cyberatakami.

Windows 11 Pro firmy Microsoft jest bezpośrednim następcą systemu Windows 10 Professional. Dzięki niemu zwiększycie swoją produktywność i zachowacie pełną kontrolę nawet w przypadku otwartej dużej liczby programów i folderów. Również w przypadku komunikacji, Microsoft przedstawiając system Windows 11 robi duży krok do przodu. Zintegrowana w systemie jest między innymi aplikacja Microsoft Teams, pozwalająca na łatwą komunikację z partnerami biznesowymi lub współpracownikami.

Już teraz na stronie Twoj-program.pl możecie Państwo zakupić Windows 11 Pro i natychmiast go pobrać. Pobieranie odbywa się bezpośrednio po zakończeniu transakcji, natomiast klucz produktu Windows 11 Pro zostanie Państwu wysłany za pomocą wiadomości e-mail.

 

Zalety i ważne cechy Windows 11 Pro

 • Liczne zoptymalizowane oraz nowe funkcje zwiększające produktywność we wszystkich procesach biznesowych.
 • Zoptymalizowany i poprawiony design zapewniający jeszcze większy komfort pracy w codzienności biurowej. Również przy dużej ilości otwartych plików, folderów i programów zachowajcie Państwo kontrolę.
 • Pracujcie Państwo na kilku pulpitach jednocześnie. Przełączanie następuje za pomocą zaledwie kilku kliknięć lub za pomocą skrótu klawiszowego.
 • Podczas komunikacji dokonajcie wyboru metody wprowadzania – do dyspozycji stoją dotyk, rysik lub rozpoznawanie mowy.
 • Możliwość dopasowania wszystkich aplikacji i funkcji idealnie do Państwa potrzeb.
 • Windows 11 Pro umożliwia profesjonalną administrację oraz uruchomienia w środowiskach biznesowych. Dzięki temu z sukcesem mogą Państwo pracować z dowolnego miejsca, a także wewnątrz firmy.
 • W przeciwieństwie do innych wersji, takich jak np. Home, Windows 11 Pro wspiera zaawansowany sprzęt. W ten sposób możecie Państwo zamiast jedynie 128 GB wykorzystać nawet do 2 TB pamięci RAM.

 

Ważne funkcje systemu Microsoft Windows 11 Pro i różnice w stosunku do wersji Home

Jesteście Państwo zainteresowani zakupem Windows 11 Pro i chcecie się najpierw dowiedzieć jakie funkcje są w nim zawarte? Poniżej przedstawimy Państwu najważniejsze zawarte w systemie funkcje. Jednocześnie przedstawimy różnice w stosunku do wersji Home, aby ułatwić Państwu wybór:

Funkcje zawarte w Windows 11 Pro oraz Home

 • Wiele pulpitów: Aby zwiększyć obszar pracy wystarczy dodać kolejne pulpity. Dzięki temu zachowacie Państwo przegląd, a nawigacja między pulpitami odbywa się szybko i łatwo za pomocą zaledwie kilku kliknięć lub skrótu klawiszowego.
 • Snap-Layouts: Przesunięte lub nachodzące na siebie okna przeszkadzają Państwu w pracy? Snap-Layouts uporządkuje okna równomiernie przy krawędziach i idealnie wykorzysta dostępne miejsce.
 • Widżety: Zdecydujcie Państwo jakie informacje i dane chcecie otrzymywać na swoim ekranie. Zaledwie kilka kliknięć wystarczy aby dodać do ekranu nowy widżet i dzięki temu mieć np. kalendarz stale w zasięgu wzroku.
 • Różne metody wprowadzania: Twórzcie Państwo wiadomości i instrukcje dla współpracowników lub partnerów biznesowych wprowadzając tekst w sposób najbardziej dla Państwa odpowiedni – do wyboru stoją rysik, dotyk, a także rozpoznawanie mowy.
 • Microsoft Edge: Szybko i bezpiecznie przeglądajcie Państwo Internet. Edge jest teraz bardziej przejrzysty i łatwiejszy w obsłudze.
 • Microsoft Teams: Wygodna komunikacja wewnątrz firmy lub z partnerami biznesowymi. Teams jest profesjonalnym i nowoczesnym komunikatorem z licznymi możliwościami. Do dyspozycji stoją rozmowy głosowe, wiadomości tekstowe oraz wideo rozmowy.
 • Microsoft Store: Wyszukujcie, pobierajcie i instalujcie Państwo Aplikacje dla systemu Windows za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Microsoft Store zawiera teraz jeszcze więcej funkcji i możliwości, które zwiększą produktywność.
 • Lepsza grafika: Zaawansowane aplikacje z wysokimi wymaganiami pod względem grafiki teraz na systemie Windows 11 Pro będą prezentowały się jeszcze lepiej. Interfejs użytkownika oraz programy przedstawiane są teraz jeszcze w jeszcze wyższej rozdzielczości.

Funkcje ochrony

Z Windows 11 będziecie Państwo zabezpieczeni przed wszelkimi zagrożeniami w postaci wirusów, złośliwego oprogramowania oraz cyberataków. Funkcje bezpieczeństwa są zintegrowane z systemem i natychmiast stoją do Państwa dyspozycji.

Funkcja

Windows 11 Home

Windows 11 Pro

Szyfrowanie urządzeń za pomocą BitLocker

W przypadku kradzieży lub zagubienia Państwa urządzenia BitLocker natychmiast zablokuje system. W ten sposób osoby niepowołane nie uzyskają dostępu do danych.

 

Szyfrowanie urządzeń

Umożliwia szyfrowanie poszczególnych danych, a nawet całych dysków. W ten sposób jedynie upoważnione osoby uzyskają dostęp do urządzenia i danych.

Znajdź moje urządzenie

Jeśli zajdzie taka konieczność możecie Państwo zlokalizować swoje urządzenie. Nawet cyfrowy rysik można w ten sposób odnaleźć.

Zapora firewall i ochrona sieciowa

Zabezpieczcie Państwo system przed atakami i zagrożeniami takimi jak wirusy, malware, czy ransomware.

Ochrona Internetowa

Ochrona przed niebezpiecznymi aplikacjami, pobieraniem szkodliwych plików i groźnymi stronami internetowymi – bezpośrednie sterowanie przeglądarki.

Kontrola i ochrona rodzicielska

Blogowanie nieodpowiednich treści, zarządzanie czasem spędzonym przed ekranem, oraz kontrola nad zakupami online. Łączenie kont Microsoft członków rodziny.

Bezpieczeństwo Windows

Monitorujcie Państwo aktualny stan systemu oraz przeglądajcie informacje dotyczące zabezpieczeń oraz nimi zarządzajcie.

Bezpieczny start

Szkodliwy kod, niebezpieczne aplikacje i nieautoryzowane systemy operacyjne zostaną zablokowane podczas uruchamiania systemu.

WIP (Windows Information Protection)

Chrońcie Państwo dane przedsiębiorstwa oraz aplikacje przed potencjalnym wyciekiem danych. Przeznaczony dla urządzeń firmowych oraz prywatnych, przynoszonych przez pracowników do pracy.

 

Windows Hello

Pozwala na szybkie i łatwe odblokowywanie urządzeń z systemem Windows za pomocą kodu PIN, rozpoznawania twarzy lub odcisku palca.

 

 

Zarządzanie i konfiguracja w środowiskach biznesowych

Skorzystajcie Państwo z pomocnych narzędzi do zarządzania oraz uruchomień w środowiskach biznesowych. W ten sposób możecie Państwo pracować z dowolnego miejsca, zarządzać danymi w chmurze, a to wszystko przy zachowaniu maksymalnej ochrony.

Funkcja

Windows 11 Home

Windows 11 Pro

Reguły dla grup

Zarządzanie komputerami, kontami użytkowników i grupami użytkowników. Pozwala to na ułatwiony dostęp do plików i drukarek.

 

Wsparcie dla Active Directory

Pracownicy IT szybko i łatwo mogą zarządzać komputerami, kontami użytkowników, grupami i regułami bezpieczeństwa. Również dostęp do plików i drukarek jest ułatwiony.

 

Aktualizacje Windows dla biznesu

Redukcja kosztów administracji, kontrola aktualizacji, efektywne aktualizacje i dostęp do najnowszych poprawek.

 

Tryb kiosku

Korzystanie z komputera w trybie kiosku (np. sklepie), umożliwia prezentację informacji – łatwa konfiguracja i mobilne zarządzanie.

 

Wsparcie dla Azure Active Directory

Pracownicy tylko jeden raz muszą się zalogować do systemu Windows 11, co ułatwia zarządzanie nazwami użytkownika i hasłami.

 

Dynamiczne uruchomienie

Nowe systemy operacyjne są natychmiast gotowe do działania. Dzięki minimalnemu nakładowi czasu i pracy urządzenie natychmiast stoi do dyspozycji użytkownika.

 

Przypisany dostęp

W zależności od użytkownika do dyspozycji stoją różne zestawy aplikacji. Ponadto poszczególne konta są od siebie niezależne i zabezpieczone.

 

Mobilne zarządzanie urządzeniami

Alternatywa dla tradycyjnego procesu administracji za pośrednictwem komputera PC – łatwo i wygodnie przejdźcie Państwo na zarządzanie w chmurze.

 

Roaming Enterprise State z Azure

Roaming Enterprise State ujednolica system dla wszystkich użytkowników, co oszczędza czas przy konfiguracji nowego urządzenia. Dostępny jest dla każdej organizacji z licencją Azure AD Premium lub Enterprise Mobility Security (EMS).

 

Microsoft Store dla firm

Znajdźcie Państwo programy dostępne na wiele stanowisk i zainstalujcie je na wielu urządzeniach z Windows 11.

 

 

Windows 11 Pro wspiera wydajny hardware

Chcecie Państwo korzystać z wydajnego sprzętu, który nie jest wspierany przez inne wersje systemu, tak jak np. Home? W tym przypadku Windows 11 Pro będzie idealnym wyborem. Tutaj zakres obsługiwanego sprzętu jest o wiele większy.

 • Możliwe jest wykorzystanie maksymalnie dwóch pełnowartościowych procesorów.
 • Możecie Państwo wykorzystać do 2 TB pamięci operacyjnej RAM, co pozwoli na otwarcie szczególnie dużych i zaawansowanych programów.
 • Ponadto Windows 11 Pro wspiera 128 rdzeni CPU. Dla porównania, wersja Home wspiera ich maksymalnie 64.

 

Dla kogo przeznaczony jest Windows 11 Pro?

Decydując się na zakup Windows 11 Pro, otrzymacie Państwo wydajny system operacyjny przeznaczony dla profesjonalnych użytkowników oraz firm. Profitujecie Państwo przy tym z licznych funkcji do zaawansowanej kontroli sieci, ale również narzędzi do szyfrowania. Dzięki temu zabezpieczycie dane, foldery i dyski przed nieupoważnionym dostępem.

Jeśli jednak potrzebujecie Państwo jedynie podstawowych funkcji i możecie zrezygnować z profesjonalnych narzędzi, to w tym przypadku rekomendujemy Państwu Windows 11 Home.

 

Pobierz Windows 11 Pro wraz z kluczem produktu

Zdecydujcie się Państwo teraz na wydajny system Windows 11 Pro, przeznaczony dla wymagających użytkowników, osób prowadzących działalność gospodarczą i firm. System pracuje szybko, stabilnie i bezpiecznie, a przy tym do Państwa dyspozycji stoi szeroki wachlarz funkcji dzięki którym na przykład zaszyfrujecie pliki lub całe foldery.

Już teraz na Twoj-program.pl możecie Państwo pobrać Windows 11 Pro. Wszystkie potrzebne do instalacji pliki zostaną wtedy pobrane na Państwa dysk twardy.

Dokonując zakupu Windows 11 Pro otrzymacie poza tym klucz produktu. Wyślemy go Państwu po zakończeniu transakcji na wskazany adres e-mail. Następnie, po zakończeniu instalacji należy wprowadzić klucz produktu Windows 11 Pro w przeznaczone do tego pole. Teraz aktywacja jest zakończona i możecie Państwo korzystać z Windows 11 Pro w pełnym zakresie.

 Wymagania systemu

Procesor

Min. 1 GHz lub szybszy – 2 lub więcej rdzeni – 64-Bit-CPU lub SoC (System on a Chip).

Pamięć operacyjna (RAM)

4 GB

Dysk twardy

Min. 64 GB lub więcej – większa przestrzeń jest rekomendowana dla dalszych plików systemowych, aktualizacji, itp.

TPM

Trusted Platform Moduls (TPM) wersja 2.0

Firmware systemu

Aktywne UEFI dla bezpiecznego startu

Karta graficzna

Karta graficzna z DirectX 12 lub wyższym i sterownikiem WDDM 2.0

Ekran

Wysoka rozdzielczość (720p), przekątna powyżej 9 cali, 8 Bitów na kanał koloru

Pozostałe wymagania

Połączenie z Internetem i konto Microsoft

 


Pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dostępni w dni powszednie (pon.-pt.) od 09:00 do 15:00.

info@twoj-program.pl


Inne ciekawe produkty


Microsoft Office 2019 Home & Business 32/64 Bit
Microsoft Office 2019 Home & Business 32/64 Bit
tylko 829,95 zł
z VAT
zamiast 1.079,95 zł

Microsoft Windows 10 Home 32/64 Bit
Microsoft Windows 10 Home 32/64 Bit
tylko 189,95 zł
z VAT
zamiast 368,95 zł

Microsoft Windows 10 Professional 32/64 Bit
Microsoft Windows 10 Professional 32/64 Bit
tylko 169,45 zł
z VAT
zamiast 369,95 zł

Microsoft Office 2013 Professional Plus 32/64 Bit
Microsoft Office 2013 Professional Plus 32/64 Bit
tylko 299,95 zł
z VAT
zamiast 499,95 zł


Skargi! Rozwiązywanie sporów online! Procedura pojednawcza!
Komisja Europejska opublikowała http : //ec.europa.eu/consumers/odr/ platformę do internetowego rozstrzygania sporów (platforma OS) gotowa. Staramy się rozstrzygać wszelkie spory dochodząc do porozumienia stron. Ponadto nie jesteśmy zobowiązani do udziału w procedurze pojednawczej i nie możemy zaoferować udziału w takiej procedurze.


Prawa autorskie:
Użyte nazwy marek i znaki towarowe są własnością właścicieli praw autorskich i są używane tutaj wyłącznie w prezentacji produktów oraz dlatego, że są częścią oferowanych produktów. Wszystkie nazwy i loga marek są zastrzeżonymi znakami towarowymi, używanymi wyłącznie do opisu produktu - prawa własności należą do odpowiedniego właściciela marki.

* Możliwość aktualizacji (tak długo, jak zapewnia to Microsoft)

TYLKO TERAZ
Kupon 20 zł
Zdobądź go teraz Windows 11 Professional tylko dla 331,95 zł
Aktywuj kupon klikając w kod:

» Kup teraz i użyj

   Pokaż koszyk »