• Renomowany sprzedawca
 • Szybka dostawa – już po minucie korzystaj zoprogramowania
 • Kompetentna obsługa klienta za pośrednictwem e-mail
 • Bezpieczne połączenie SSL
Natychmiastowe pobieranie: klucz produktu + link do pobrania w maks. 1 min przy dostawie przez internet

Microsoft Windows 10 Professional 32/64 Bit

ponad 1000 recenzji

 • Producent: Microsoft
 • Czas dostawy: Niezwłocznie
 • Ilość: 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • Ważność: Bezterminowa, możliwość aktualizacji*
 • Wsparcie: E-mail
 • Wielojęzyczna: Dostępne wszystkie języki
169,45 zł -54%
zamiast 369,95 zł z VAT

Ilość:
Dostawa:Cena specjalna: Cena jest ważna tylko pod wymienionym linkiem.

Zakres dostawy

darmowa wysyłka przez internet
poniżej 1 minuty, również w weekend
 • 1x plik instalacyjny Microsoft Windows 10 Professional 32/64 Bit
 • 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • 1x faktura VAT
 • 1x krótki przewodnik po instalacji i aktywacji
 • » opcjonalnie za dodatkową opłatą: pomoc instalacyjna na DVD lub pamięci USB


Funkcje programu

 • Asysten głosowy Cortana do intuicyjnej obsługi systemu
 • Nowa i ulepszona przeglądarka internetowa Microsoft Edge
 • Odcisk palca i rozpoznawanie twarzy dla zwiększenia bezpieczeństwa (wymagany dodatkowy sprzęt)
 • Dzięki "Continuum" szybkie przełączanie umożliwiające łatwiejsze korzystanie z funkcji dotykowych trybu tabletu

Windows 10 Professional - kup swój klucz do produktu online

Windows 10 jest nowym flagowym produktem Microsoft, a producent obiecuje, że jest to najlepszy i najbardziej zaawansowany system Windows w historii. Wykorzystuje on ulepszone technologie i funkcje znane z systemów Windows 8 i Windows 8.1. Dodano też nowe funkcje, takie tak tryb gier lub sterowanie głosem Cortana. Z kluczem pełnej wersji systemu Windows 10 otrzymujesz natychmiastowy dostęp do nowego oprogramowania i możesz od razu rozpocząć korzystanie z Windows 10 Professional.

Windows 10 - zalety w skrócie

Z systemem Windows 10 firma Microsoft wkroczyła w nową erę. Został on zaprojektowany w celu zastąpienia nie tylko systemu Windows XP, ale też Windows Vista i Windows 7, oferuje więc wiele nowych funkcji. Rozszerzono opcje instalacji i konfiguracji, a wersja Windows 10 Professional może zostać zintegrowana z wieloma innymi usługami firmy Microsoft. Można na przykład skorzystać z usługi Microsoft Azure i połączyć system Windows z kontem firmowym, by uzyskać dostęp do danych firmowych z dowolnego komputara z systemem Windows 10.

Dla kogo przeznaczona jest pełna wersja systemu Windows 10 Pro

Podczas, gdy Windows Home powinien być wystarczający dla większości zwykłych użytkowników, zdecydowanie istnieją powody przemawiające za wersją Pro lub sytuacje w których wyłącznie Windows 10 pro ma sens. Tylko klucz dla wersji Professional systemu Windows 10 oferuje dostęp do wielu narzędzi zabezpieczajacych. Obejmuje to np. szyfrowanie dysku twardego za pomocą BitLockera, profesjonalne zarządzanie domeną czy bezpieczny tryb Enterprise Internet Explorera. Kiedykolwiek potrzebujesz większych zabezpieczeń lub chcesz podłączyć wiele komputerów w sieci za pośrednictwem domeny, Twoim wyborem będzie Windows 10 Pro.

Nowe funkcje i możliwości

Największym ulepszeniem w Windows 10 jest wprowadzenie Cortany. Zainspirowana usługami takimi jak Siri firmy Apple czy Google Voice, firma Microsoft również opracowała system, który mówi do użytkownika i umożliwia rozmowę z komputerem. W przeciwieństwie do konkurencji, czyli Siri od Apple i Google Voice, Cortana działa na komputerze, a nie tylko na smartfonie. Udoskonalono też Windows Store i zintegrowano go Windows 10, dzięki czemu możliwe jest teraz instalowanie różnych programów, takich jak Skype, czy gry bezpiecznie i bezpośrednio ze sklepu. Irytujące wyszukiwanie i pobieranie z sieci przechodzi do przeszłości.

Jeszcze większe bezpieczeństwo Twojego komputera i danych

Windows 10 jest jeszcze bezpieczniejszy. Centrum bezpieczeństwa Windows Defender zostało jeszcze bardziej udoskonalone w celu ochrony komputera i danych. Aktualizacje i ulepszenia są instalowane automatycznie, gdy tylko stają się dostępne. Nie musisz martwić się o zagrożenia wynikające z przegapienia aktualizacji itp. Zwłaszcza w przypadku siecie aktywacja klucza Windows 10 dla wersji Professional daje wiele korzyści. Możesz na przykład zarządzać domenami, ustalać zasady udostępniania i integrować Windows 10 z Microsoft Exchange. Sprawia to, że praca w zespole jest nie tylko bezpieczniejsza, ale także wygodniejsza.

Nowe, profesjonalne narzędzia do monitorowania i zarządzania

Windows 10 oferuje również nowości dla profesjonalistów i ekspertów. Menedżer zadań został ulepszony i może pokazywać nie tylko procesy, ale też wydajność, problemy sieciowe itp. Za pomocą kilku kliknięć można wykonać czynności takie jak zakończenie procesu, wylogowanie użytkownika itp. Ponadto w Windows 10 jeszcze bardziej ulepszono Power Shell, który daje administratorom możliwość korzystania z zaawansowanych funkcji, analiz itp. bezpośrednio z wiersza poleceń. Dzięki temu możliwe jest przeniesienie zarządzania i administracji komputerami z systemem Windows 10 na wyższy poziom.


Wymagania systemu

Procesor

min. 1 GHz lub szybszy

Pamięć operacyjna (RAM)

1 GB dla 32-bitów / 2 GB dla 64-bitów

Dysk twardy

16 GB dla 32-bitów / 20 GB dla 64-bitów

Karta graficzna

DirectX 9 lub wyższa ze sterownikiem WDDM 1.0

Rozdzielczość ekranu

800 x 600


Pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dostępni w dni powszednie (pon.-pt.) od 09:00 do 15:00.

info@twoj-program.pl


Inne ciekawe produkty


Microsoft Windows 11 Professional
Microsoft Windows 11 Professional
tylko 351,95 zł
z VAT
zamiast 1.214,95 zł


Skargi! Rozwiązywanie sporów online! Procedura pojednawcza!
Komisja Europejska opublikowała http : //ec.europa.eu/consumers/odr/ platformę do internetowego rozstrzygania sporów (platforma OS) gotowa. Staramy się rozstrzygać wszelkie spory dochodząc do porozumienia stron. Ponadto nie jesteśmy zobowiązani do udziału w procedurze pojednawczej i nie możemy zaoferować udziału w takiej procedurze.


Prawa autorskie:
Użyte nazwy marek i znaki towarowe są własnością właścicieli praw autorskich i są używane tutaj wyłącznie w prezentacji produktów oraz dlatego, że są częścią oferowanych produktów. Wszystkie nazwy i loga marek są zastrzeżonymi znakami towarowymi, używanymi wyłącznie do opisu produktu - prawa własności należą do odpowiedniego właściciela marki.

* Możliwość aktualizacji (tak długo, jak zapewnia to Microsoft)

TYLKO TERAZ
Kupon 20 zł
Zdobądź go teraz Windows 10 Professional tylko dla 149,45 zł
Aktywuj kupon klikając w kod:

» Kup teraz i użyj

   Pokaż koszyk »