• Renomowany sprzedawca
 • Szybka dostawa – już po minucie korzystaj zoprogramowania
 • Kompetentna obsługa klienta za pośrednictwem e-mail
 • Bezpieczne połączenie SSL
Natychmiastowe pobieranie: klucz produktu + link do pobrania w maks. 1 min przy dostawie przez internet

Microsoft Windows 10 Home 32/64 Bit

ponad 1000 recenzji

 • Producent: Microsoft
 • Czas dostawy: Niezwłocznie
 • Ilość: 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • Ważność: Bezterminowa, możliwość aktualizacji*
 • Wsparcie: E-mail
 • Wielojęzyczna: Dostępne wszystkie języki
189,95 zł -49%
zamiast 368,95 zł z VAT

Ilość:
Dostawa:Cena specjalna: Cena jest ważna tylko pod wymienionym linkiem.

Zakres dostawy

darmowa wysyłka przez internet
poniżej 1 minuty, również w weekend
 • 1x plik instalacyjny Microsoft Windows 10 Home 32/64 Bit
 • 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • 1x faktura VAT
 • 1x krótki przewodnik po instalacji i aktywacji
 • » opcjonalnie za dodatkową opłatą: pomoc instalacyjna na DVD lub pamięci USB


Funkcje programu

 • Szybki system i przyjazna obsługa
 • Funkcje umożliwiające produktywną pracę na wielu urządzeniach
 • Zintegrowane oprogramowanie zapewniające bezpieczeństwo: ochrona internetowa, zapora firewall i ochrona przed wirusami

Windows 10 Home: Dla początkujących i zaawansowanych użytkowników domowych

Windows 10 Home wygląda teraz jeszcze nowocześniej i niesie ze sobą wiele nowych funkcji. Poza tym dokładnie zmieniony został interfejs użytkownika, który teraz jest jeszcze prostszy w obsłudze. Powoduje to, że system nadaje się zarówno dla początkujących, ale też bardziej zaawansowanych użytkowników. Ciekawą funkcją i nowością jest możliwość pracy na wielu urządzeniach jednocześnie. W jednej chwili można otworzyć i edytować plik np. na komputerze stacjonarnym oraz smartfonie. Poza tym nowy system jest też dużo szybszy i bezpieczniejszy.

Nowy interfejs użytkownika i prosta obsługa

Windows 10 Home został wyposażony w nowy interfejs użytkownika, w którym uwagę zwraca przede wszystkim menu Start. Jest ono teraz jeszcze bardziej dopracowane i ma możliwość przełączenia widoku na znany z poprzednich wersji widok kafelkowy. Użytkownicy mogą wybierać spośród indywidualnych funkcji idealnie do nich dopasowanych. Poza tym istnieje możliwość tworzenia wirtualnych pulpitów, pozwalających uporządkować swoją pracę na komputerze.

Przeglądanie i edycja plików na wielu urządzeniach jednocześnie

W epoce smartfonów i tabletów nie ma już konieczności niewygodnego kopiowania plików takich jak zdjęcia czy filmy, aby móc uzyskać do nich dostęp z innego urządzenia. Poprzez chmurę istnieje możliwość otwarcia, a także edycji zapisanych tam plików na wszystkich naszych urządzeniach. W tym celu konieczne jest mobilne połączenie z Internetem, które jednak obecnie jest standardem w smartfonach i tabletach. Poza tym za pomocą tylko jednego kliknięcia macie Państwo możliwość podzielenia się na przykład zdjęciami z wakacji z przyjaciółmi, znajomymi lub kolegami z pracy. W tym przypadku to Państwo decydują o uprawnieniach poszczególnych użytkowników.

Bezpieczeństwo dla systemu i plików

Bezpieczeństwo komputera podczas poruszania się po Internecie jest obecnie bardzo istotnym zagadnieniem. Z tego względu bezpieczeństwo systemu Windows 10 Home zostało jeszcze bardziej poprawione, aby chronić system przed atakami, wirusami i szkodliwym oprogramowaniem. Jedocześnie w kwestii ochrony danych, mamy do czynienia ze zwiększoną protekcją plików i wrażliwych, cyfrowych danych i informacji. Dodatkowo użytkownicy mogą teraz zdefiniować w ustawieniach, na które wymiany danych i połączenia między Microsoft, a Windows 10 Home zezwalają, a na które nie.

Ponadto Windows 10 Home wykorzystuje Standard 2.0 FIDO-Alliance. Polega on na autentyfikacji Internetu. Dzięki nowej funkcji „Microsoft Hello” teraz użytkownicy mogą zalogować się na komputerze bez podawania hasła. Jest to możliwe dzięki biometrycznej autentyfikacji użytkownika.

Najwyższa wydajność w grach

Z Windows 10 Home możecie się Państwo cieszyć najnowszymi grami i doświadczać przy tym najwyższej wydajności. Przez wsparcie dla monitorów o rozdzielczości 4K gry prezentowane są z nadzwyczajną jakością obrazu. Dodatkowo DirectX 12 zapewnia ogromne rezerwy wydajności i prezentuje grafikę lepiej niż kiedykolwiek.

Przegląd nowych podstawowych funkcji:

 • Microsoft Edge: Nowa, stworzona specjalnie dla systemu Windows 10 przeglądarka internetowa pozwala na szybkie surfowanie po Internecie na wszystkich urządzeniach. Jednocześnie profitują Państwo z lepszej wydajności, co odzwierciedla się także na zużyciu baterii w urządzeniach.
 • Cortana: Państwo pytacie, Cortana odpowiada. Zainstalowany na komputerze lub smartfonie cyfrowy asystent pomaga na przykład w planowaniu terminów lub informuje o prognozie pogody na kolejne dni.
 • Obsługa dotykowa oraz cyfrowy długopis: Zamiast ciągłego klikania myszką, teraz możecie Państwo puścić wodze swojej kreatywności i sporządzać notatki, rysować i malować za pomocą cyfrowego długopisu. Za pomocą obsługi dotykowej możliwe jest też normalne korzystanie z Windows 10.
 • Rozpoznawanie mowy: Wydawanie komputerowi poleceń za pomocą głosu oszczędza sporo czasu. Możecie Państwo w ten sposób powiedzieć Windowsowi na przykład, aby sporządził wpis w kalendarzu lub ustawił przypomnienie o zbliżających się urodzinach.
 • Połączenie z urządzeniami mobilnymi: Użytkownicy smartfonów z systemami Windows, Android i Apple IOS mogą wymieniać dane takie jak zdjęcia czy dokumenty z każdym urządzeniem, które połączone jest z ich kontem Windows. Pozwala to na bezgraniczny dostęp do danych, bez konieczności ich uciążliwego kopiowania.
 • Szyfrowanie urządzeń: Zaszyfrujcie Państwo swoje pliki za pomocą algorytmu, tak aby osoby trzecie i złośliwe programy nie mogły uzyskać do nich dostępu. Znacznie zwiększa to ochronę.
 • Bezpieczny start: Aby żadne złośliwe oprogramowanie, czy też nieautoryzowane systemy operacyjne nie zostały załadowane podczas uruchamiania komputera, Windows 10 blokuje je podczas tego procesu.
 • Ochrona sieci i zapora firewall: Wszelkie funkcje bezpieczeństwa zostały jeszcze bardziej dopracowane i są regularnie aktualizowane, dlatego jesteście Państwo zawsze bezpieczni. Zintegrowana zapora firewall zabezpiecza przed dostaniem się na komputer wirusów, złośliwego oprogramowania i ransomware’u (oprogramowania szantażującego).

Pobierz Windows 10 Home z kluczem produktu

Wybierzcie Państwo najwyższą wydajność i bezpieczeństwo. Windows 10 Home jest gotowy do pobrania i dostępny w wersjach 32- i 64-bitowej. Dodatkowo zaraz po pobraniu systemu otrzymacie Państwo wiadomość e-mail z kluczem produktu gotowym do użycia.Wymagania systemu

Procesor

min. 1 GHz lub szybszy

Pamięć operacyjna (RAM)

1 GB dla 32-bitów / 2 GB dla 64-bitów

Dysk twardy

16 GB dla 32-bitów / 20 GB dla 64-bitów

Karta graficzna

DirectX 9 lub wyższa ze sterownikiem WDDM 1.0

Rozdzielczość ekranu

800 x 600


Pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dostępni w dni powszednie (pon.-pt.) od 09:00 do 15:00.

info@twoj-program.pl


Inne ciekawe produkty


Microsoft Office 2010 Professional Plus 32/64 Bit
Microsoft Office 2010 Professional Plus 32/64 Bit
tylko 199,95 zł
z VAT
zamiast 399,95 zł

Microsoft Office 2016 Home & Student 32/64 Bit
Microsoft Office 2016 Home & Student 32/64 Bit
tylko 349,95 zł
z VAT
zamiast 529,95 zł


Skargi! Rozwiązywanie sporów online! Procedura pojednawcza!
Komisja Europejska opublikowała http : //ec.europa.eu/consumers/odr/ platformę do internetowego rozstrzygania sporów (platforma OS) gotowa. Staramy się rozstrzygać wszelkie spory dochodząc do porozumienia stron. Ponadto nie jesteśmy zobowiązani do udziału w procedurze pojednawczej i nie możemy zaoferować udziału w takiej procedurze.


Prawa autorskie:
Użyte nazwy marek i znaki towarowe są własnością właścicieli praw autorskich i są używane tutaj wyłącznie w prezentacji produktów oraz dlatego, że są częścią oferowanych produktów. Wszystkie nazwy i loga marek są zastrzeżonymi znakami towarowymi, używanymi wyłącznie do opisu produktu - prawa własności należą do odpowiedniego właściciela marki.

* Możliwość aktualizacji (tak długo, jak zapewnia to Microsoft)

TYLKO TERAZ
Kupon 20 zł
Zdobądź go teraz Windows 10 Home tylko dla 169,95 zł
Aktywuj kupon klikając w kod:

» Kup teraz i użyj

   Pokaż koszyk »