• Renomowany sprzedawca
 • Szybka dostawa – już po minucie korzystaj zoprogramowania
 • Kompetentna obsługa klienta za pośrednictwem e-mail
 • Bezpieczne połączenie SSL
Natychmiastowe pobieranie: klucz produktu + link do pobrania w maks. 1 min przy dostawie przez internet

Microsoft Office 2021 Professional Plus 32/64 Bit

ponad 1000 recenzji

 • Producent: Microsoft
 • Czas dostawy: Niezwłocznie
 • Ilość: 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • Ważność: Bezterminowa, możliwość aktualizacji*
 • Wsparcie: E-mail
 • Wielojęzyczna: Dostępne wszystkie języki

To jest Office dla Windows. By kupić Office dla Mac, prosimy kliknąć tutaj.

796,95 zł
zamiast 1,07 zł z VAT

Ilość:
System:
Dostawa:Cena specjalna: Cena jest ważna tylko pod wymienionym linkiem.

Zakres dostawy

darmowa wysyłka przez internet
poniżej 1 minuty, również w weekend
 • 1x plik instalacyjny Microsoft Office 2021 Professional Plus 32/64 Bit
 • 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • 1x faktura VAT
 • 1x krótki przewodnik po instalacji i aktywacji
 • » opcjonalnie za dodatkową opłatą: pomoc instalacyjna na DVD lub pamięci USB


Funkcje programu

 • Profesjonalny pakiet biurowy dla firm i przedsiębiorców
 • Pozwala na realizację różnych zadań w praktycznie wszystkich obszarach – różnorodne zastosowania
 • Najbardziej obszerny pakiet Office, zawierający wszystkie aplikacje, takie jak Word, Excel, Outlook, itp.
 • Nowoczesny interfejs użytkownika umożliwiający komfortową pracę. Znajdźcie Państwo wszystkie funkcje za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Microsoft Office 2021 Professional Plus

Microsoft Office 2021 Professional Plus stanowi największy i najbardziej obszerny dostępny na rynku pakiet. Przeznaczony jest przede wszystkim dla firm i przedsiębiorców, umożliwiający wykonywanie zadań w sposób efektywny za pomocą nowoczesnych narzędzi. W ten sposób w zaledwie kilku krokach stworzycie Państwo listy urzędowe lub arkusze kalkulacyjne.

Office 2021 Pro Plus wyposażony jest w nowoczesny interfejs użytkownika, pozwalający na dostęp do wszystkich funkcji i pasków narzędzi za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Ponadto nowy pakiet zawiera liczne nowe funkcje, dzięki którym praca będzie jeszcze bardziej komfortowa. W ten sposób na przykład łatwa stanie się dla Państwa komunikacja ze współpracownikami i partnerami biznesowymi, a także współdzielenie dokumentów.

 

Pobierz Office 2021 Professional Plus wraz z kluczem produktu

Decydując się teraz na pobranie Microsoft Office 2021 Professional Plus od razu otrzymacie Państwo cały pakiet oprogramowania do natychmiastowego pobrania. Zaraz po zakończeniu transakcji wszystkie pliki niezbędne do instalacji zostaną pobrane na dysk twardy. Jednocześnie wyślemy do Państwa wiadomość e-mail zawierającą klucz produktu Microsoft Office 2021 Professional Plus.

Należy go następnie wprowadzić w odpowiednie pole podczas instalacji, aby w pełni aktywować pakiet. Teraz oprogramowanie Office 2021 Pro Plus jest w pełni gotowe do pracy.

 

Zalety Office 2021 Professional Plus

 • Office 2021 Professional Plus to największy i najbardziej obszerny pakiet Office dostępny na rynku. Zawiera on wszystkie aplikacje, więc z niczego nie musicie Państwo rezygnować.
 • Za pomocą zaledwie kilku kroków wykonujcie Państwo zadania pojawiające się w codzienności biurowej.
 • Ponadto zarządzanie listami zadań (listami To-Do) jest dziecinnie proste. To samo dotyczy komunikacji z współpracownikami i partnerami biznesowymi. W tym celu do dyspozycji stoją profesjonalne narzędzia takie jak Outlook czy Microsoft Teams.
 • Microsoft Office 2021 Pro Plus stanowi najnowszą wersję i edycję znanego na całym świecie producenta oprogramowania. Została ona jeszcze lepiej zoptymalizowana, co pozwoli Państwu profitować z następujących aspektów:
  • Większe bezpieczeństwo
  • Nowoczesny i bardziej komfortowy interfejs użytkownika
  • Większa wydajność
 • W poszczególnych aplikacjach Office skorzystajcie Państwo na przykład z nowych szablonów i grafik Word. Dzięki temu Państwa dokumenty, takie jak listy, czy faktury będą wyglądały jeszcze bardziej profesjonalnie. Oczywiście możliwa jest również edycja istniejących szablonów.

 

Microsoft Office 2021 Professional Plus zawiera następujące programy

Decydując się na zakup Office 2021 Professional Plus, otrzymacie Państwo następujące, opisane poniżej programy:

 • Word: Za pomocą tego znanego na całym świecie i najczęściej stosowanego edytora tekstu szybko i łatwo stworzycie Państwo różnego rodzaju dokumenty, takie jak listy motywacyjne, umowy, czy faktury. W tym celu możecie Państwo tworzyć szablony z profesjonalnymi nagłówkami, lub zdecydować się na któryś z licznych szablonów oferowanych przez program.
 • Excel: Program ten pozwoli na stworzenie zaawansowanych tabel w różnych obszarach. W ten sposób możecie Państwo stworzyć i prowadzić na przykład arkusz budżetu domowego, albo analizować ważne statystyki biznesowe. Obok skomplikowanych obliczeń, którymi Excel zajmie się za Państwa, możliwe jest tworzenie również wykresów, aby jeszcze lepiej zaprezentować wyniki.
 • PowerPoint: Niezależnie od tego czy chcecie Państwo przedstawić aktualny raport z wynikami przedsiębiorstwa, zaprezentować nowe strategie, lub przeprowadzić szkolenie dla pracowników: w przypadku prezentacji PowerPoint jest potężnym i wszechstronnym narzędziem. Do prezentacji możecie Państwo dodawać różnego rodzaju media, takie jak zdjęcia, pliki audio i wideo, a także korzystać z licznych motywów i przejść między slajdami.
 • Outlook: Ciężko wyobrazić sobie dzisiaj świat biznesu bez narzędzia Outlook. Otrzymujcie i wysyłajcie Państwo wiadomości e-mail, zarządzajcie kontaktami i notujcie najważniejsze informacje i terminy. Możliwe jest również ustawianie przypomnień, dzięki czemu nie zapomnicie Państwo już o ważnych rzeczach. Program Outlook można skonfigurować z dowolną skrzynką e-mail.
 • Publisher: Dzięki tej aplikacji stworzycie Państwo zaawansowane publikacje, takie jak na przykład broszury informacyjne lub katalogi produktów. W tym celu możecie Państwo skorzystać na przykład ze stylu corporate, aby uzyskać jednolity i rozpoznawalny wygląd. Następnie możecie Państwo wysłać materiały za pomocą poczty e-mail bezpośrednio do drukarni, lub też wydrukować je samemu.
 • Access: Jest to profesjonalny i zaawansowany program do baz danych, pozwalający na zarządzanie różnymi informacjami. Zarządzanie informacjami biznesowymi odbywa się efektywnie i bezpiecznie, a również bardzo obszerne bazy danych, z tysiącami jednostek nie stanowią tutaj żadnego problemu.
 • Teams: Komunikacja z partnerami biznesowymi, współpracownikami i kolegami w przedsiębiorstwie jest niezwykle istotna. Dokładnie w tym celu została stworzona aplikacja Teams, pozwalająca między innymi na wysyłanie wiadomości tekstowych, a także rozmowy audio lub wideo.

 

Jaka jest różnica pomiędzy Microsoft 365, a Office 2021?

Microsoft 365 jest pakietem Office dostępnym wyłącznie na bazie subskrypcji/abonamentu. W zależności od wersji zawiera on różne programy i funkcje. Ponadto macie Państwo możliwość instalacji programów na kilku urządzeniach, takich jak komputer PC, laptop, smartfon oraz tablet (ilość urządzeni zależy od rodzaju licencji). Poza tym w pakiecie zawarte są również dysk w chmurze OneDrive (1 TB pamięci) oraz saldo 60 minut miesięcznie na rozmowy Skype.

Office 2021 z drugiej strony to oprogramowanie w przypadku którego zakupu dokonujemy tylko raz – nie jest to abonament. Klasyczne aplikacje, takie jak Word, Excel, itp. pobiera się i instaluje na komputerze. Ponadto nie ma możliwości dokonania upgrade’u do wyższej wersji, lub zmiany wersji pakietu. W tym przypadku konieczny byłby zakup interesującego Państwa innego pakietu, wiążący się z zapłaceniem pełnej ceny.

 

Przegląd najważniejszych nowości i funkcji pakietu Office 2021 Pro Plus

Poniżej przedstawiamy Państwu najważniejsze nowości oraz funkcje pakietu Office 2021 Pro Plus:

 • W programie Outlook teraz jeszcze szybciej i łatwiej odnajdziecie Państwo ważne informacje oraz konkretne wiadomości e-mail. W tym celu Microsoft wprowadził nową funkcję szukania i filtrowania. Ponadto teraz Outlook automatycznie przetłumaczy Państwa wiadomości. Znacznie ułatwia to kontakt z partnerami biznesowymi zza granicy.
 • Edytujcie państwo poszczególne dokumenty jednocześnie ze swoimi współpracownikami. Jest to możliwe w czasie rzeczywistym, dzięki czemu na bieżąco możecie Państwo śledzić zmiany. Nawet jeśli na chwilę nie było Państwa przed ekranem, później możecie uzyskać informację kto wprowadził jakie zmiany w dokumencie.
 • Wszystkie aplikacje Office 2021 Professional Plus zawierają teraz jeszcze więcej szablonów i mediów. Ponadto teraz macie Państwo możliwość wstawiania animowanych grafik w prezentacjach Power Point.
 • W Access został wprowadzony nowy typ danych. Dzięki temu teraz jeszcze łatwiej możecie Państwo zarządzać danymi dotyczącymi czasu w bazie danych.

 

Kup teraz Office 2021 Professional Plus wraz z kluczem produktu

Zdecydujcie się Państwo teraz na pobranie Office 2021 Professional Plus, a dokonacie zakupu tego obszernego pakietu biurowego wraz z kluczem produktu. Wszystkie wymagane do instalacji pliki zostaną pobrane na Państwa dysk twardy. Dodatkowo wyślemy Państwu wiadomość e-mail, która zawierać będzie klucz produktu programu Office 2021 Pro Plus.

Należy go bezpośrednio po instalacji wprowadzić w przeznaczone do tego pole. Teraz pakiet oprogramowania jest w pełni zainstalowany, a wszystkie programy w pełnym zakresie stoją do Państwa dyspozycji.

Co więcej: Microsoft Office 2021 Professional Plus dostępny jest również na DVD lub pendrive!

Chcecie Państwo otrzymać Office 2021 Pro Plus nie tylko w postaci pliku do pobrania, ale również na nośniku fizycznym? Mamy dla Państwa optymalne rozwiązanie! Teraz możecie Państwo zamówić u nas Microsoft Office 2021 Professional Plus na DVD lub pendrive.

W tym celu przewińcie Państwo na górę strony i kliknijcie na tej stronie produktu w miejscu „Dostawa:“ na menu rozwijane. Następnie wybierzcie Państwo opcję „DVD i Online“ lub „USB i Online“. Po zakończeniu procesu zamówienia przygotujemy dla Państwa nośnik z Microsoft Office 2021 Pro Plus i w ciągu kilku dni roboczych dostarczymy go Pocztą.Wymagania systemu

Procesor

2-rdzeniowy procesor 1,6 GHz

System operacyjny

Windows 11 Home

Windows 11 Pro

Windows 10 Home

Windows 10 Pro

Pamięć RAM

32-Bit: 2 GB; 64-Bit: 4 GB

Dysk twardy

Min. 4 GB wolnej przestrzeni na dysku

Ekran

Rozdzielczość 1.024 x 768 pikseli

Grafika

Karta graficzna z DirectX10

Pozostałe wymagania

Konto Microsoft; Dostęp do Internetu

 


Pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dostępni w dni powszednie (pon.-pt.) od 09:00 do 15:00.

info@twoj-program.pl


Inne ciekawe produkty


Microsoft Office 2016 Professional Plus 32/64 Bit
Microsoft Office 2016 Professional Plus 32/64 Bit
tylko 349,95 zł
z VAT
zamiast 549,95 zł

Microsoft Windows 11 Professional
Microsoft Windows 11 Professional
tylko 351,95 zł
z VAT
zamiast 1.214,95 zł

Microsoft Office 2019 Home & Student 32/64 Bit
Microsoft Office 2019 Home & Student 32/64 Bit
tylko 549,95 zł
z VAT
zamiast 789,95 zł

Microsoft Windows 10 Home 32/64 Bit
Microsoft Windows 10 Home 32/64 Bit
tylko 189,95 zł
z VAT
zamiast 368,95 zł


Skargi! Rozwiązywanie sporów online! Procedura pojednawcza!
Komisja Europejska opublikowała http : //ec.europa.eu/consumers/odr/ platformę do internetowego rozstrzygania sporów (platforma OS) gotowa. Staramy się rozstrzygać wszelkie spory dochodząc do porozumienia stron. Ponadto nie jesteśmy zobowiązani do udziału w procedurze pojednawczej i nie możemy zaoferować udziału w takiej procedurze.


Prawa autorskie:
Użyte nazwy marek i znaki towarowe są własnością właścicieli praw autorskich i są używane tutaj wyłącznie w prezentacji produktów oraz dlatego, że są częścią oferowanych produktów. Wszystkie nazwy i loga marek są zastrzeżonymi znakami towarowymi, używanymi wyłącznie do opisu produktu - prawa własności należą do odpowiedniego właściciela marki.

* Możliwość aktualizacji (tak długo, jak zapewnia to Microsoft)

TYLKO TERAZ
Kupon 20 zł
Zdobądź go teraz Office 2021 Professional Plus tylko dla 776,95 zł
Aktywuj kupon klikając w kod:

» Kup teraz i użyj

   Pokaż koszyk »