• Renomowany sprzedawca
  • Szybka dostawa – już po minucie korzystaj zoprogramowania
  • Kompetentna obsługa klienta za pośrednictwem e-mail
  • Bezpieczne połączenie SSL

Warunki i metody płatności


Płatność z Przelewy24

Masz dostęp do bankowości internetowej na swoim koncie? W takim razie skorzystaj przy zakupie swojego klucza produktu z pewnej i szybkiej metody płatności – „Przelewy24”. Bez dodatkowych opłat i prowizji.

W tym celu wybierz przy zamówieniu opcję „Przelewy24” z dostępnych metod płatności. Po zamówieniu zostaniesz przekierowany na bezpieczną, szyfrowaną stronę operatora „Przelewy24”, gdzie będzie możliwe dokonanie płatności za zamówienie.

Płatność z Paypal

Na twoj-program.pl można kupić klucz produktu aktywujący oprogramowanie i zapłacić za pośrednictwem PayPal bez ponoszneia dodatkowych opłat.

Wybierz metodę płatności "Paypal" podczas składania zamówienia. Następnie przejdź do bezpiecznej zaszyfrowanej strony płatności Paypal, gdzie możesz dokonać płatności.

Płatność kartą kredytową

U nas możesz kupić swój klucz aktywacyjny do aktywacji oprogramowania płacąc kartą kredytową bez dodatkowych opłat.

Aby zapłacić kartą kredytową, wybierz metodę płatności "karta kredytowa". .
Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany do bezpiecznego i zaszyfrowanego formularza, w którym będziesz mógł dokonać płatności kartą kredytową.

Obsługiwane karty kredytowe: MasterCard, VISA i American Express

Płatność jest obsługiwana przez naszego dostawcę usług "mollie".

Płatność przelewem tradycyjnym

Oczywiście na twoj-program.pl obsługujemy też jako metodę płatności przelewy tradycyjne i nie wiąże się to dla Ciebie z dodatkowymi opłatami.

W procesie zamówienia jako metodę płatności wybierz "przelew/przedpłata". Po zamówieniu otrzymasz od nas wszystkie niezbędne informacje, aby móc dokonać przelewu bankowego.

Pamiętaj, że przy płatności standardowym przelewem bankowym, zanim otrzymasz klucz produktu mogą minąć 2-3 dni robocze.


   Pokaż koszyk »