• Renomowany sprzedawca
 • Szybka dostawa – już po minucie korzystaj zoprogramowania
 • Kompetentna obsługa klienta za pośrednictwem e-mail
 • Bezpieczne połączenie SSL
Natychmiastowe pobieranie: klucz produktu + link do pobrania w maks. 1 min przy dostawie przez internet

Microsoft Windows 8.1 Professional 32/64 Bit - klucz produktu (Key)

ponad 1000 recenzji

 • Producent: Microsoft
 • Czas dostawy: Niezwłocznie
 • Ilość: 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • Ważność: Bezterminowa, możliwość aktualizacji*
 • Wsparcie: E-mail
 • Wielojęzyczna: Dostępne wszystkie języki
109,95 zł -56%
zamiast 249,95 zł z VAT

Ilość:
Dostawa:Cena specjalna: Cena jest ważna tylko pod wymienionym linkiem.

Zakres dostawy

darmowa wysyłka przez internet
poniżej 1 minuty, również w weekend
 • 1x plik instalacyjny Microsoft Windows 8.1 Professional 32/64 Bit
 • 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • 1x faktura VAT
 • 1x krótki przewodnik po instalacji i aktywacji
 • » opcjonalnie za dodatkową opłatą: pomoc instalacyjna na DVD lub pamięci USB


Funkcje programu

 • Szybki i łatwy dostęp do aplikacji
 • Wysokiej jakości ochrona danych
 • Integracja z profesjonalnymi rozwiązaniami w chmurze
 • Kompatybilny z laptopami, komputerami stacjonarnymi, tabletami i innymi urządzeniami

Pobierz Windows 8.1: Dla profesjonalnych użytkowników i firm

W przypadku Windows 8.1 mamy do czynienia z rozwinięciem dobrze już znanego systemu Windows 8. Jest on stworzony w szczególności dla użytkowników profesjonalnych oraz firm i niesie ze sobą wiele funkcji odpowiednich dla tych obszarów zastosowań. W stosunku jednak do poprzednika wprowadzono wiele ulepszeń i udogodnień, które znacznie ułatwiają codzienną obsługę. Między innymi, optymalizacji poddana została przestrzeń robocza, aby praca z systemem stała się łatwiejsza i efektywniejsza.

Znacznie większa wydajność z Windows 8.1

Na Windows 8.1 można polegać, nawet gdy otwartych jest na raz wiele aplikacji i oczekujemy wysokiej wydajności. Microsoft wprowadził wiele nowych funkcji, które pozwalają systemowi pracować stabilniej i wydajniej. Ma to duże znaczenie w szczególności dla firm i przedsiębiorstw, które korzystają z programów wykonujących wiele skomplikowanych obliczeń.

Optymalizacja systemu i wyglądu

Prawdopodobnie największa zmiana dotycząca wyglądu ma miejsce w przypadku możliwości wyboru użytkownika pomiędzy stylem kafelkowym, a klasycznym. To samo dotyczy również menu start, które na życzenie użytkownika można nawet optycznie zbliżyć do tego znanego z systemu Windows 7. Wielu użytkowników chciało powrotu klasycznego menu start i teraz mają możliwość jego aktywacji. Obsługa w tym przypadku możliwa jest zarówno za pomocą klawiatury i myszki, a także za pomocą ekranu dotykowego. Również na osoby wykorzystujące Windows 8.1 do zarządzania swoimi zdjęciami lub plikami wideo czekają pewne nowości.

Do wykorzystania z komputerem stacjonarnym lub laptopem, a także tabletem

W epoce nowoczesnych urządzeń takich jak tablety, ważne jest, aby Windows funkcjonował na nich zgodnie z przyzwyczajeniami użytkownika. Z tego względu Microsoft stworzył Windows 8.1, który jest kompatybilny z tabletami i można go teraz na tego typu urządzeniach instalować. Pozwala to profitować z dobrze znanej wydajności oraz prostych w obsłudze funkcji i elementów nawet w podróży. Nowy styl kafelkowy ułatwia w tym przypadku obsługę i w przejrzysty sposób przedstawia poszczególne elementy i aplikacje zawarte w menu. Jednocześnie użytkownik uzyskuje szybki dostęp oraz łatwą pracę z plikami takimi jak dokumenty, zdjęcia i pliki wideo.

Technologia BitLocker zapewnia profesjonalne szyfrowanie

Szczególnie w małych oraz dużych firmach duży nacisk kładziony jest na zabezpieczanie wrażliwych danych chronienie ich przed dostępem niepowołanych osób. Naprzeciw wychodzi tutaj Windows 8.1, wyposażony w nową technologię BitLocker, która umożliwia szybkie i profesjonalne szyfrowanie plików. Nie ma w tym przypadku znaczenia na jakim nośniku ma zostać dokonane szyfrowanie. Obsługiwane są dyski systemowe, zwykłe dyski twarde, a także nośniki zewnętrzne.

Funkcje Windows To Go

Osoby biznesu, które często podróżują i przedstawiają prezentacje np. w firmach zewnętrznych teraz będą mogli profitować z nowej funkcji Windows To Go. Umożliwia ona uruchomienie kompletnego systemu operacyjnego na obcym komputerze, bez konieczności jego instalacji. Wymagane jest w tym celu jedynie posiadanie nośnika pendrive o odpowiedniej pojemności. Możliwa jest praca z każdego miejsca z wykorzystaniem wszystkich funkcji systemu i bez żadnych ograniczeń.

Przegląd podstawowych funkcji systemu Windows 8.1

 • Różnorodna obsługa: Windows 8.1 umożliwia obsługę zarówno na urządzeniach stacjonarnych, takich jak komputery PC, ale także mobilnych, jak na przykład tablety. Użytkownicy mają tutaj pełną dowolność i profitują z prostej i przejrzystej prezentacji systemu.
 • Bezpieczne szyfrowanie danych: Za pomocą BitLocker możliwe jest szyfrowanie wszystkich danych znajdujących się na dyskach twardych i nośnikach. Dzięki temu pliki zostają zabezpieczone przed dostępem niepowołanych osób.
 • Bezpieczna autentyfikacja użytkownika: Teraz możliwe jest logowanie użytkownika, z wykorzystaniem nowoczesnej autentyfikacji. Funkcjonuje ona między innymi z wykorzystaniem karty SmartCard lub skanera odcisków palców.
 • Windows To Go: Przenośny system Windows, który można uruchomić w dowolnym miejscu z poziomu nośnika pendrive. Może zawierać wszystkie ważne dane, potrzebne do pracy lub na przykład wygłoszenia ważnej prezentacji.
 • Styl kafelkowy: Urządzenia z ekranem dotykowym, ale również te wykorzystujące klawiaturę i myszkę można teraz obsługiwać za pomocą motywu kafelkowego. Jest on przejrzysty i umożliwia szybki i wygodny dostęp do plików i aplikacji.
 • Windows Store: Sklep umożliwia wygodne przeglądanie dostępnych aplikacji, a następnie ich bezpośrednią wygodną instalację. Wchodzenie na portale z programami do pobrania nie jest więc już konieczne.
 • Internet Explorer 11: Nowy Explorer od Microsoft oferuje teraz wiele nowych możliwości i pozwala użytkownikowi przeglądać Internet w sposób jakiego jeszcze nie doświadczył. Przyczynia się do tego również mnogość nowych funkcji i przejrzysty wygląd.
 • Windows Defender: Szybko i efektywnie blokuje szkodliwe oprogramowanie oraz próby włamania się do systemu. Windows Defender jest automatycznym, inteligentnym narzędziem, które w mgnieniu oka zatrzymuje wszystkie zagrożenia.
 • Zoptymalizowany menadżer zadań: Pojedyncze procesy aplikacji prezentowane są teraz w jeszcze bardziej przejrzysty sposób. Dodatkowo możliwe jest również zarządzanie zwiększające wydajność.

Pobierz Windows 8.1 wraz z kluczem produktu

Zdecydujcie się Państwo teraz na nowoczesny wygląd oraz zoptymalizowaną wydajność dla firm i zastosowań profesjonalnych. U nas natychmiast możecie Państwo pobrać system Windows 8.1 zarówno w wersji 32- jak i 64-bitowej. Bezpośrednio po pobraniu otrzymacie Państwo wiadomość e-mail z kluczem aktywacyjnym, który od razu nadaje się do użycia.Wymagania systemu

Procesor

min. 1 GHz lub szybszy

Pamięć operacyjna (RAM)

1 GB dla 32-bitów / 2 GB dla 64-bitów

Dysk twardy

16 GB dla 32-bitów / 20 GB dla 64-bitów

Karta graficzna

DirectX 9 lub wyższa ze sterownikiem WDDM 1.0

Rozdzielczość ekranu

1024x768


Pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dostępni w dni powszednie (pon.-pt.) od 09:00 do 15:00.

info@twoj-program.pl


Inne ciekawe produkty


Microsoft Windows 11 Professional - klucz produktu (Key)
Microsoft Windows 11 Professional - klucz produktu (Key)
tylko 351,95 zł
z VAT
zamiast 1.214,95 zł

Acronis True Image | 1 Urządzenie
Acronis True Image | 1 Urządzenie
tylko 169,95 zł
z VAT
zamiast 209,95 zł


Skargi! Rozwiązywanie sporów online! Procedura pojednawcza!
Komisja Europejska opublikowała http : //ec.europa.eu/consumers/odr/ platformę do internetowego rozstrzygania sporów (platforma OS) gotowa. Staramy się rozstrzygać wszelkie spory dochodząc do porozumienia stron. Ponadto nie jesteśmy zobowiązani do udziału w procedurze pojednawczej i nie możemy zaoferować udziału w takiej procedurze.


Prawa autorskie:
Użyte nazwy marek i znaki towarowe są własnością właścicieli praw autorskich i są używane tutaj wyłącznie w prezentacji produktów oraz dlatego, że są częścią oferowanych produktów. Wszystkie nazwy i loga marek są zastrzeżonymi znakami towarowymi, używanymi wyłącznie do opisu produktu - prawa własności należą do odpowiedniego właściciela marki.

Uwaga: „Kupujesz klucz produktu dla produktu Microsoft Windows 8.1 Professional.
Windows 8.1 Professional jest znakiem towarowym Microsoft Corporation. Pamiętaj, że kupujesz tylko klucz produktu, a nie licencję. Właściwe użycie klucza produktu wymaga posiadania ważnej licencji Microsoft na produkt Windows 8.1 Professional. W takim przypadku można odblokować system Windows za pomocą klucza produktu. Nasze klucze produktów pochodzą od firmy Microsoft. Nie są to nieoryginalne podróbki. Klucze produktów zostały przez nas sprawdzone. Nigdy nie były używane do odblokowania produktu.“

Zwracamy uwagę na następujące kwestie: Klucze odblokowujące mogą być używane tylko w ramach odpowiednich warunków i postanowień licencyjnych. Jeśli raz użyjesz klucza odblokowującego, nie można go użyć po raz drugi. Korzystasz wtedy z odblokowanej wersji odpowiedniego produktu i nie możesz zwrócić nam tej aktywacji. Nie jest to „badanie natury, cech i funkcjonowania towarów”, ale działanie które dewaluuje klucz odblokowujący. W takim przypadku musisz zapłacić odszkodowanie.

Niestety musimy korzystać z powyższej zasady. Często zdarza się, że klienci kupują klucz odblokowujący, odblokowują swój produkt, a następnie deklarują chęć odstąpienia od umowy i chcą uzyskać zwrot ceny zakupu. Jednak w takiej sytuacji konieczny byłby zwrot nie samego klucza aktywacyjnego, a samej aktywacji. Ale to nie byłby zwrócony klucz odblokowujący, ale sama aktywacja. Zwrot ceny zakupu po wyrażeniu chęci odstąpienia od umowy i odesłaniu klucza nie odpowiada zatem sytuacji prawnej.

* Możliwość aktualizacji (tak długo, jak zapewnia to Microsoft)

TYLKO TERAZ
Kupon 20 zł
Zdobądź go teraz Windows 8.1 Professional tylko dla 89,95 zł
Aktywuj kupon klikając w kod:

» Kup teraz i użyj

   Pokaż koszyk »