• Renomowany sprzedawca
 • Szybka dostawa – już po minucie korzystaj zoprogramowania
 • Kompetentna obsługa klienta za pośrednictwem e-mail
 • Bezpieczne połączenie SSL
Natychmiastowe pobieranie: klucz produktu + link do pobrania w maks. 1 min przy dostawie przez internet

Microsoft Windows 10 Home 32/64 Bit - klucz produktu (Key)

ponad 1000 recenzji

 • Producent: Microsoft
 • Czas dostawy: Niezwłocznie
 • Ilość: 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • Ważność: Bezterminowa, możliwość aktualizacji*
 • Wsparcie: E-mail
 • Wielojęzyczna: Dostępne wszystkie języki
189,95 zł -49%
zamiast 368,95 zł z VAT

Ilość:
Dostawa:Cena specjalna: Cena jest ważna tylko pod wymienionym linkiem.

Zakres dostawy

darmowa wysyłka przez internet
poniżej 1 minuty, również w weekend
 • 1x plik instalacyjny Microsoft Windows 10 Home 32/64 Bit
 • 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • 1x faktura VAT
 • 1x krótki przewodnik po instalacji i aktywacji
 • » opcjonalnie za dodatkową opłatą: pomoc instalacyjna na DVD lub pamięci USB


Funkcje programu

 • Szybki system i przyjazna obsługa
 • Funkcje umożliwiające produktywną pracę na wielu urządzeniach
 • Zintegrowane oprogramowanie zapewniające bezpieczeństwo: ochrona internetowa, zapora firewall i ochrona przed wirusami

Windows 10 Home: Dla początkujących i zaawansowanych użytkowników domowych

Windows 10 Home wygląda teraz jeszcze nowocześniej i niesie ze sobą wiele nowych funkcji. Poza tym dokładnie zmieniony został interfejs użytkownika, który teraz jest jeszcze prostszy w obsłudze. Powoduje to, że system nadaje się zarówno dla początkujących, ale też bardziej zaawansowanych użytkowników. Ciekawą funkcją i nowością jest możliwość pracy na wielu urządzeniach jednocześnie. W jednej chwili można otworzyć i edytować plik np. na komputerze stacjonarnym oraz smartfonie. Poza tym nowy system jest też dużo szybszy i bezpieczniejszy.

Nowy interfejs użytkownika i prosta obsługa

Windows 10 Home został wyposażony w nowy interfejs użytkownika, w którym uwagę zwraca przede wszystkim menu Start. Jest ono teraz jeszcze bardziej dopracowane i ma możliwość przełączenia widoku na znany z poprzednich wersji widok kafelkowy. Użytkownicy mogą wybierać spośród indywidualnych funkcji idealnie do nich dopasowanych. Poza tym istnieje możliwość tworzenia wirtualnych pulpitów, pozwalających uporządkować swoją pracę na komputerze.

Przeglądanie i edycja plików na wielu urządzeniach jednocześnie

W epoce smartfonów i tabletów nie ma już konieczności niewygodnego kopiowania plików takich jak zdjęcia czy filmy, aby móc uzyskać do nich dostęp z innego urządzenia. Poprzez chmurę istnieje możliwość otwarcia, a także edycji zapisanych tam plików na wszystkich naszych urządzeniach. W tym celu konieczne jest mobilne połączenie z Internetem, które jednak obecnie jest standardem w smartfonach i tabletach. Poza tym za pomocą tylko jednego kliknięcia macie Państwo możliwość podzielenia się na przykład zdjęciami z wakacji z przyjaciółmi, znajomymi lub kolegami z pracy. W tym przypadku to Państwo decydują o uprawnieniach poszczególnych użytkowników.

Bezpieczeństwo dla systemu i plików

Bezpieczeństwo komputera podczas poruszania się po Internecie jest obecnie bardzo istotnym zagadnieniem. Z tego względu bezpieczeństwo systemu Windows 10 Home zostało jeszcze bardziej poprawione, aby chronić system przed atakami, wirusami i szkodliwym oprogramowaniem. Jedocześnie w kwestii ochrony danych, mamy do czynienia ze zwiększoną protekcją plików i wrażliwych, cyfrowych danych i informacji. Dodatkowo użytkownicy mogą teraz zdefiniować w ustawieniach, na które wymiany danych i połączenia między Microsoft, a Windows 10 Home zezwalają, a na które nie.

Ponadto Windows 10 Home wykorzystuje Standard 2.0 FIDO-Alliance. Polega on na autentyfikacji Internetu. Dzięki nowej funkcji „Microsoft Hello” teraz użytkownicy mogą zalogować się na komputerze bez podawania hasła. Jest to możliwe dzięki biometrycznej autentyfikacji użytkownika.

Najwyższa wydajność w grach

Z Windows 10 Home możecie się Państwo cieszyć najnowszymi grami i doświadczać przy tym najwyższej wydajności. Przez wsparcie dla monitorów o rozdzielczości 4K gry prezentowane są z nadzwyczajną jakością obrazu. Dodatkowo DirectX 12 zapewnia ogromne rezerwy wydajności i prezentuje grafikę lepiej niż kiedykolwiek.

Przegląd nowych podstawowych funkcji:

 • Microsoft Edge: Nowa, stworzona specjalnie dla systemu Windows 10 przeglądarka internetowa pozwala na szybkie surfowanie po Internecie na wszystkich urządzeniach. Jednocześnie profitują Państwo z lepszej wydajności, co odzwierciedla się także na zużyciu baterii w urządzeniach.
 • Cortana: Państwo pytacie, Cortana odpowiada. Zainstalowany na komputerze lub smartfonie cyfrowy asystent pomaga na przykład w planowaniu terminów lub informuje o prognozie pogody na kolejne dni.
 • Obsługa dotykowa oraz cyfrowy długopis: Zamiast ciągłego klikania myszką, teraz możecie Państwo puścić wodze swojej kreatywności i sporządzać notatki, rysować i malować za pomocą cyfrowego długopisu. Za pomocą obsługi dotykowej możliwe jest też normalne korzystanie z Windows 10.
 • Rozpoznawanie mowy: Wydawanie komputerowi poleceń za pomocą głosu oszczędza sporo czasu. Możecie Państwo w ten sposób powiedzieć Windowsowi na przykład, aby sporządził wpis w kalendarzu lub ustawił przypomnienie o zbliżających się urodzinach.
 • Połączenie z urządzeniami mobilnymi: Użytkownicy smartfonów z systemami Windows, Android i Apple IOS mogą wymieniać dane takie jak zdjęcia czy dokumenty z każdym urządzeniem, które połączone jest z ich kontem Windows. Pozwala to na bezgraniczny dostęp do danych, bez konieczności ich uciążliwego kopiowania.
 • Szyfrowanie urządzeń: Zaszyfrujcie Państwo swoje pliki za pomocą algorytmu, tak aby osoby trzecie i złośliwe programy nie mogły uzyskać do nich dostępu. Znacznie zwiększa to ochronę.
 • Bezpieczny start: Aby żadne złośliwe oprogramowanie, czy też nieautoryzowane systemy operacyjne nie zostały załadowane podczas uruchamiania komputera, Windows 10 blokuje je podczas tego procesu.
 • Ochrona sieci i zapora firewall: Wszelkie funkcje bezpieczeństwa zostały jeszcze bardziej dopracowane i są regularnie aktualizowane, dlatego jesteście Państwo zawsze bezpieczni. Zintegrowana zapora firewall zabezpiecza przed dostaniem się na komputer wirusów, złośliwego oprogramowania i ransomware’u (oprogramowania szantażującego).

Pobierz Windows 10 Home z kluczem produktu

Wybierzcie Państwo najwyższą wydajność i bezpieczeństwo. Windows 10 Home jest gotowy do pobrania i dostępny w wersjach 32- i 64-bitowej. Dodatkowo zaraz po pobraniu systemu otrzymacie Państwo wiadomość e-mail z kluczem produktu gotowym do użycia.Wymagania systemu

Procesor

min. 1 GHz lub szybszy

Pamięć operacyjna (RAM)

1 GB dla 32-bitów / 2 GB dla 64-bitów

Dysk twardy

16 GB dla 32-bitów / 20 GB dla 64-bitów

Karta graficzna

DirectX 9 lub wyższa ze sterownikiem WDDM 1.0

Rozdzielczość ekranu

800 x 600


Pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dostępni w dni powszednie (pon.-pt.) od 09:00 do 15:00.

info@twoj-program.plSkargi! Rozwiązywanie sporów online! Procedura pojednawcza!
Komisja Europejska opublikowała http : //ec.europa.eu/consumers/odr/ platformę do internetowego rozstrzygania sporów (platforma OS) gotowa. Staramy się rozstrzygać wszelkie spory dochodząc do porozumienia stron. Ponadto nie jesteśmy zobowiązani do udziału w procedurze pojednawczej i nie możemy zaoferować udziału w takiej procedurze.


Prawa autorskie:
Użyte nazwy marek i znaki towarowe są własnością właścicieli praw autorskich i są używane tutaj wyłącznie w prezentacji produktów oraz dlatego, że są częścią oferowanych produktów. Wszystkie nazwy i loga marek są zastrzeżonymi znakami towarowymi, używanymi wyłącznie do opisu produktu - prawa własności należą do odpowiedniego właściciela marki.

Uwaga: „Kupujesz klucz produktu dla produktu Microsoft Windows 10 Home.
Windows 10 Home jest znakiem towarowym Microsoft Corporation. Pamiętaj, że kupujesz tylko klucz produktu, a nie licencję. Właściwe użycie klucza produktu wymaga posiadania ważnej licencji Microsoft na produkt Windows 10 Home. W takim przypadku można odblokować system Windows za pomocą klucza produktu. Nasze klucze produktów pochodzą od firmy Microsoft. Nie są to nieoryginalne podróbki. Klucze produktów zostały przez nas sprawdzone. Nigdy nie były używane do odblokowania produktu.“

Zwracamy uwagę na następujące kwestie: Klucze odblokowujące mogą być używane tylko w ramach odpowiednich warunków i postanowień licencyjnych. Jeśli raz użyjesz klucza odblokowującego, nie można go użyć po raz drugi. Korzystasz wtedy z odblokowanej wersji odpowiedniego produktu i nie możesz zwrócić nam tej aktywacji. Nie jest to „badanie natury, cech i funkcjonowania towarów”, ale działanie które dewaluuje klucz odblokowujący. W takim przypadku musisz zapłacić odszkodowanie.

Niestety musimy korzystać z powyższej zasady. Często zdarza się, że klienci kupują klucz odblokowujący, odblokowują swój produkt, a następnie deklarują chęć odstąpienia od umowy i chcą uzyskać zwrot ceny zakupu. Jednak w takiej sytuacji konieczny byłby zwrot nie samego klucza aktywacyjnego, a samej aktywacji. Ale to nie byłby zwrócony klucz odblokowujący, ale sama aktywacja. Zwrot ceny zakupu po wyrażeniu chęci odstąpienia od umowy i odesłaniu klucza nie odpowiada zatem sytuacji prawnej.

* Możliwość aktualizacji (tak długo, jak zapewnia to Microsoft)

TYLKO TERAZ
Kupon 20 zł
Zdobądź go teraz Windows 10 Home tylko dla 169,95 zł
Aktywuj kupon klikając w kod:

» Kup teraz i użyj

   Pokaż koszyk »