• Renomowany sprzedawca
 • Szybka dostawa – już po minucie korzystaj zoprogramowania
 • Kompetentna obsługa klienta za pośrednictwem e-mail
 • Bezpieczne połączenie SSL
Natychmiastowe pobieranie: klucz produktu + link do pobrania w maks. 1 min przy dostawie przez internet

Microsoft Office 2019 Home & Student 32/64 Bit - klucz produktu (Key)

ponad 1000 recenzji

 • Producent: Microsoft
 • Czas dostawy: Niezwłocznie
 • Ilość: 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • Ważność: Bezterminowa, możliwość aktualizacji*
 • Wsparcie: E-mail
 • Wielojęzyczna: Dostępne wszystkie języki

To jest Office dla Windows. By kupić Office dla Mac, prosimy kliknąć tutaj.

549,95 zł -30%
zamiast 789,95 zł z VAT

Ilość:
System:
Dostawa:Cena specjalna: Cena jest ważna tylko pod wymienionym linkiem.

Zakres dostawy

darmowa wysyłka przez internet
poniżej 1 minuty, również w weekend
 • 1x plik instalacyjny Microsoft Office 2019 Home & Student 32/64 Bit
 • 1x klucz produktu dla 1 komputera
 • 1x faktura VAT
 • 1x krótki przewodnik po instalacji i aktywacji
 • » opcjonalnie za dodatkową opłatą: pomoc instalacyjna na DVD lub pamięci USB


Funkcje programu

 • Zawiera wszystkie podstawowe programy (Word, Excel, PowerPoint i OneNote)
 • Idealny dla gospodarstw domowych, uczniów i studentów
 • Kompatybilny z systemami 32- i 64-bitowymi
 • Teraz również z obsługą ekranów dotykowych
 • Wydajne oprogramowanie z prostym interfejsem użytkownika

Aplikacje w pakiecie Office 2019 Home & Student:
 • Word 2019
 • Excel 2019
 • Powerpoint 2019
 • OneNote 2016
Współpracuje z systemami:
 • Windows 10
 • Windows Server 2019

Microsoft Office 2019 Home & Student – kompletny pakiet dla użytkowników prywatnych i studentów

Pakiet biurowy Office 2019 Home & Student firmy Microsoft zawiera wszystkie podstawowe programy. Należą do nich klasyki Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Za ich pomocą w mgnieniu oka stworzycie Państwo dokumenty tekstowe, arkusze kalkulacyjne i wystąpienia lub prezentacje. Wydajne oprogramowanie jest kompatybilne z 32- lub 64-bitowym systemem operacyjnym i oferuje trwałą stabilność pracy.

W odróżnieniu od poprzednich wersji, Microsoft Office 2019 Home & Student ma tę zaletę, że obsługuje usługi w chmurze, takie jak dobrze znana usługa OneDrive. Zapisujcie Państwo utworzone pliki bezpośrednio na dysku online, aby je tam zabezpieczyć lub udostępniać innym osobom. Dysk online jest dostępny z każdego miejsca na ziemi z dowolnego komputera z połączeniem internetowym.

Kup teraz i pobierz pakiet Office 2019 Home & Student

Jesteście Państwo zainteresowani zakupem Office 2019 Home & Student? Pobieranie rozpocznie się zaraz po zakończeniu płatności. Dzięki temu natychmiast będziecie Państwo mogli korzystać z oprogramowania. Podczas gdy jeszcze będzie trwało pobieranie wszystkich plików wymaganych do instalacji na komputerze, wyślemy Państwu wiadomość e-mail zawierającą ważny klucz produktu. Po zakończeniu instalacji należy go wprowadzić w odpowiednie pole, aby aktywować produkt.

Co nowego w pakiecie Office 2019 Home & Student

Nowy pakiet Microsoft Office 2019 Home & Student został wyposażony w liczne innowacje. Poniżej krótki przegląd nowych funkcji i możliwości:

 • Czarny motyw: chrońcie Państwo swoje oczy wieczorami, przełączając się na czarny motyw (Dark Mode). Kompletny interfejs użytkownika jest wtedy wyświetlany w przyjemnym, ciemnym odcieniu.
 • PowerPoint zoom: wraz z funkcją zoom firma Microsoft wprowadza prezentację nieliniową. Odbywa się to za pomocą interaktywnych slajdów z podglądem. Ta metoda jest znacznie bardziej elastyczna, ponieważ użytkownik nie musi opuszczać trybu prezentera podczas wystąpienia.
 • Nowe szablony i typy wykresów: Podczas tworzenia nowego dokumentu tekstowego lub arkusza kalkulacyjnego Office 2019 Home & Student oferuje wiele nowych szablonów. Dodatkowo różne typy wykresów pozwalają na wygodną analizę danych i ich przedstawienie przystępne dla odbiorcy. Idealne rozwiązanie, aby profesjonalnie zaprezentować wyniki pracy.
 • Funkcja dyktowania i rozpoznawania mowy: nowa funkcja zamiany tekstu na mowę (Text-To-Speech) umożliwia szybkie i łatwe wprowadzanie tekstu za pomocą mowy. W tym celu użytkownik wprowadza tekst głosem do mikrofonu, a resztą zajmuje się Office. Czasochłonne pisanie długich tekstów należy zatem do przeszłości.
 • Obsługa za pomocą ekranu dotykowego: nowoczesne tablety i często też notebooki są wyposażone w ekran z funkcją dotykową. Nowy Office 2019 Home & Student oferuje teraz obsługę za pomocą długopisu przeznaczonego do ekranów dotykowych, aby użytkownik w łatwy i wygodny sposób mógł na przykład zmieniać formatowanie, ustawienia, a także obsługiwać cały program.

 

Programy zawarte w pakiecie Office 2019 Home & Student

 • Word 2019: z nowym Wordem 2019, przetwarzanie tekstu staje się teraz jeszcze łatwiejsze. Czy to CV, rozliczenia lub zaproszenia. Z pomocą licznych opcji formatowania i szablonów, w mgnieniu oka uzyskacie Państwo profesjonalne efekty.
 • Excel 2019: budżet domowy, listy Gości zaproszonych na wydarzenie lub projekt na studia. Program Excel nie ma sobie równych, jeśli chodzi o arkusze kalkulacyjne i pozwala na utworzenie prostych lub bardziej profesjonalnych zestawień w zaledwie kilku krokach.
 • PowerPoint 2019: Użytkownicy prywatni, uczniowie i studenci wykorzystują ten popularny program do przygotowywania prezentacji, wystąpień i referatów. Nawet laik stworzy pojedyncze slajdy, które mogą być rozszerzane o pliki audio, wideo i obrazy w zaledwie kilku prostych krokach.
 • OneNote 2016: OneNote to cyfrowy notes, który pozwala na przechowywanie i zarządzanie notatkami i zapisanymi myślami. Klasyczne notatki na papierze odchodzą do przeszłości, a jednocześnie uzyskujecie Państwo przegląd i porządek w swoich notatkach.

Pobierz Microsoft Office 2019 Home & Student wraz z kluczem produktu

Office 2019 Home & Student jest idealnym pakietem biurowym, który zawiera wszystkie istotne i podstawowe programy do edycji tekstu, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji i cyfrowych notatek. Na Twoj-program.pl natychmiast po zakończeniu transakcji rozpoczyna się pobieranie wszystkich plików wymaganych do instalacji na komputerze. Następnie prześlemy Ci wiadomość e-mail zawierającą ważny klucz produktu. Po instalacji, prosimy wprowadzić go w odpowiednie pole, aby aktywować oprogramowanie.Wymagania systemu

Procesor

min. 1,6 GHz lub szybszy (Dual Core)

Pamięć operacyjna (RAM)

min. 4 GB (przy 32-bitach tylko 2 GB)

Dysk twardy

min. 4 GB

Karta graficzna / Monitor

1280 x 768 lub więcej


Pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dostępni w dni powszednie (pon.-pt.) od 09:00 do 15:00.

info@twoj-program.plSkargi! Rozwiązywanie sporów online! Procedura pojednawcza!
Komisja Europejska opublikowała http : //ec.europa.eu/consumers/odr/ platformę do internetowego rozstrzygania sporów (platforma OS) gotowa. Staramy się rozstrzygać wszelkie spory dochodząc do porozumienia stron. Ponadto nie jesteśmy zobowiązani do udziału w procedurze pojednawczej i nie możemy zaoferować udziału w takiej procedurze.


Prawa autorskie:
Użyte nazwy marek i znaki towarowe są własnością właścicieli praw autorskich i są używane tutaj wyłącznie w prezentacji produktów oraz dlatego, że są częścią oferowanych produktów. Wszystkie nazwy i loga marek są zastrzeżonymi znakami towarowymi, używanymi wyłącznie do opisu produktu - prawa własności należą do odpowiedniego właściciela marki.

Uwaga: „Kupujesz klucz produktu dla produktu Microsoft Microsoft Product Office 2019 Home & Student.
Office 2019 Standard jest znakiem towarowym Microsoft Corporation. Pamiętaj, że kupujesz tylko klucz produktu, a nie licencję. Właściwe użycie klucza produktu wymaga posiadania ważnej licencji Microsoft na produkt Office 2019 Standard. W takim przypadku można odblokować system Windows za pomocą klucza produktu. Nasze klucze produktów pochodzą od firmy Microsoft. Nie są to nieoryginalne podróbki. Klucze produktów zostały przez nas sprawdzone. Nigdy nie były używane do odblokowania produktu.“

Zwracamy uwagę na następujące kwestie: Klucze odblokowujące mogą być używane tylko w ramach odpowiednich warunków i postanowień licencyjnych. Jeśli raz użyjesz klucza odblokowującego, nie można go użyć po raz drugi. Korzystasz wtedy z odblokowanej wersji odpowiedniego produktu i nie możesz zwrócić nam tej aktywacji. Nie jest to „badanie natury, cech i funkcjonowania towarów”, ale działanie które dewaluuje klucz odblokowujący. W takim przypadku musisz zapłacić odszkodowanie.

Niestety musimy korzystać z powyższej zasady. Często zdarza się, że klienci kupują klucz odblokowujący, odblokowują swój produkt, a następnie deklarują chęć odstąpienia od umowy i chcą uzyskać zwrot ceny zakupu. Jednak w takiej sytuacji konieczny byłby zwrot nie samego klucza aktywacyjnego, a samej aktywacji. Ale to nie byłby zwrócony klucz odblokowujący, ale sama aktywacja. Zwrot ceny zakupu po wyrażeniu chęci odstąpienia od umowy i odesłaniu klucza nie odpowiada zatem sytuacji prawnej.

* Możliwość aktualizacji (tak długo, jak zapewnia to Microsoft)

TYLKO TERAZ
Kupon 20 zł
Zdobądź go teraz Office 2019 Home & Student tylko dla 529,95 zł
Aktywuj kupon klikając w kod:

» Kup teraz i użyj

   Pokaż koszyk »