• Renomowany sprzedawca
 • Szybka dostawa – już po minucie korzystaj zoprogramowania
 • Kompetentna obsługa klienta za pośrednictwem e-mail
 • Bezpieczne połączenie SSL
Natychmiastowe pobieranie: klucz produktu + link do pobrania w maks. 1 min przy dostawie przez internet

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm *Mac* - klucz produktu (Key)

ponad 1000 recenzji

 • Producent: Microsoft
 • Czas dostawy: Niezwłocznie
 • Ilość: 1x klucz produktu dla 1 MAC
 • Ważność: Bezterminowa, możliwość aktualizacji*
 • Wsparcie: E-mail
 • Wielojęzyczna: Dostępne wszystkie języki

To jest Office dla Mac. By kupić Office dla Windows, prosimy kliknąć tutaj.

679,95 zł -27%
zamiast 929,95 zł z VAT

Ilość:
System:
Dostawa:Cena specjalna: Cena jest ważna tylko pod wymienionym linkiem.

Zakres dostawy

darmowa wysyłka przez internet
poniżej 1 minuty, również w weekend
 • 1x plik instalacyjny Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm *Mac*
 • 1x klucz produktu dla 1 MAC
 • 1x faktura VAT
 • 1x krótki przewodnik po instalacji i aktywacji


Funkcje programu

 • Zawiera wszystkie klasyczne programy pakietu Office
 • Kompatybilne z systemem MacOS X
 • Zapisuj dokumenty online i udostępniaj je
 • Projektuj i dostosowuj nowe wzory
 • Jeszcze lepsze planowanie dzięki listom zadań i kalendarzowi w programie Outlook

Zawartość pakietu Office 2019 Home & Business dla Mac:
 • Word 2019
 • Excel 2019
 • Powerpoint 2019
 • Outlook 2019
 • OneNote 2016
Współpracuje z systemem:
 • MacOS Mojave 10.14
 • MacOS Catalina 10.15
 • MacOS Big Sur 11.0

Office 2019 dla Mac – potężny i kompletny pakiet do użytku prywatnego i dla małych firm

Nareszcie nadszedł ten czas, Microsoft wypuścił nowy pakiet Office 2019. I tym razem również dostępny jest kompleksowy pakiet Home & Business dla Mac. Po szybkiej i łatwej instalacji możesz korzystać ze wszystkich aplikacji biurowych. Pakiet obejmuje 5 programów, w tym klasyki - Word 2019 i Excel 2019.

Wyświetlaj i udostępniaj pliki z dowolnego miejsca.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, uczelnią czy firmą, pakiet Office 2019 umożliwia umieszczanie dokumentów na dysku online i udostępnianie ich innym. Wystarczy jedno kliknięcie, aby udostępnić pliki tekstowe i arkusze kalkulacyjne znajomym lub współpracownikom. Będą oni mogli bezpośrednio komentować lub edytować dane, co usprawnia współpracę.

Nowe funkcje w Office 2019 Home & Business dla Mac

Aby ułatwić pracę z Office, projekt, menu i obszar nawigacji zostały przeprojektowane. Nawet jeśli piszesz dłuższe i obszerniejsze dokumenty, zawsze jesteś na bieżąco i masz nad wszystkim kontrolę. Menu zostało również zmodyfikowane, aby jeszcze szybciej uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Użytkownicy ekranu Retina mogą teraz korzystać z jego możliwości. Treść (tekst i obrazy) jest teraz wyostrzona w Office 2019 Home & Business dla komputerów Mac. Ponadto nowy widok pełnoekranowy zapewnia jeszcze lepszą pracę.

Jak już wspomniano, pliki mogą być przechowywane online w chmurze. Na OneDrive masz 15 GB przestrzeni dyskowej. Po zalogowaniu masz wygodny i łatwy dostęp do danych z dowolnego urządzenia.

Programy zawarte w Office 2019 Home & Business dla Mac

 • Excel 2019: Również w najnowszej wersji Excela wprowadzono wiele ulepszeń. Są to między innymi nowe typy wykresów, które znacznie ułatwiają pracę i przetwarzanie danych.
 • Word 2019: Jeszcze szybciej pisz teksty i wysyłaj jednym kliknięciem do znajomych. Udostępniaj dokumenty w kilka sekund, aby współpracownicy mogli komentować lub modyfikować ich zawartość. Dzięki nowemu inteligentnemu wyszukiwaniu można przeszukiwać Internet w poszukiwaniu informacji, nie opuszczając Word 2019.
 • PowerPoint 2019: PowerPoint jest nadal numerem 1 jeśli chodzi o przygotowywanie prezentacji. Obrazy, wideo i inne obiekty są teraz przetwarzane jeszcze szybciej i znajdują się dokładnie tam, gdzie chcesz. Tutaj także współpraca jest bardzo ważna i stała się znacznie łatwiejsza.
 • Outlook 2019: Dzięki Outlook masz wszystko pod kontrolą i z łatwością zarządzasz kontaktami, zadaniami i e-mailami. Przypomnienia również nie stanowią problemu, więc nie zapominasz o ważnych sprawach i spotkaniach. Wybierz z listy ostatnio używane pliki, aby ponownie wysłać je do innego kontaktu e-mail. Nie ma znaczenia, czy plik znajduje się na dysku twardym, czy na OneDrive.
 • OneNote 2016: Notatki pisane piórem na papierze to przeszłość. Dzięki OneNote 2016 możesz podsumować wszystkie ważne informacje, które pojawiają się w Twojej głowie. Możesz do nich załączyć również treści cyfrowe, takie jak obrazy i filmy, a także pliki znajdujące sie na dysku twardym. Logując sie na OneDrive, możesz pobrać swój cyfrowy notes z dowolnego urządzenia i z dowolnego miejsca. Dzięki elektronicznemu pisakowi notatki na tablecie można pisać nawet odręcznie.

Pobierz Office 2019 Home & Business dla Mac z kluczem produktu

Nowy pakiet Office Suite jest dostępny do pobrania w każdej chwili. Po zakupie pobierz oprogramowanie bezpośrednio z twoj-program.pl i odbierz e-mail z kluczem produktu. Dzięki temu możesz w ciągu kilku minut zacząć korzystać z oprogramowania w pełnym zakresie.

Pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dostępni w dni powszednie (pon.-pt.) od 09:00 do 15:00.

info@twoj-program.pl


Inne ciekawe produkty


Microsoft Office 2019 Home & Student 32/64 Bit - klucz produktu (Key)
Microsoft Office 2019 Home & Student 32/64 Bit - klucz produktu (Key)
tylko 549,95 zł
z VAT
zamiast 789,95 zł

Microsoft Windows 11 Professional - klucz produktu (Key)
Microsoft Windows 11 Professional - klucz produktu (Key)
tylko 351,95 zł
z VAT
zamiast 1.214,95 zł

Microsoft Windows 8.1 Professional 32/64 Bit - klucz produktu (Key)
Microsoft Windows 8.1 Professional 32/64 Bit - klucz produktu (Key)
tylko 109,95 zł
z VAT
zamiast 249,95 zł


Skargi! Rozwiązywanie sporów online! Procedura pojednawcza!
Komisja Europejska opublikowała http : //ec.europa.eu/consumers/odr/ platformę do internetowego rozstrzygania sporów (platforma OS) gotowa. Staramy się rozstrzygać wszelkie spory dochodząc do porozumienia stron. Ponadto nie jesteśmy zobowiązani do udziału w procedurze pojednawczej i nie możemy zaoferować udziału w takiej procedurze.


Prawa autorskie:
Użyte nazwy marek i znaki towarowe są własnością właścicieli praw autorskich i są używane tutaj wyłącznie w prezentacji produktów oraz dlatego, że są częścią oferowanych produktów. Wszystkie nazwy i loga marek są zastrzeżonymi znakami towarowymi, używanymi wyłącznie do opisu produktu - prawa własności należą do odpowiedniego właściciela marki.

Uwaga: „Kupujesz klucz produktu dla produktu Microsoft Microsoft Product Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm (Mac).
Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm (Mac) jest znakiem towarowym Microsoft Corporation. Pamiętaj, że kupujesz tylko klucz produktu, a nie licencję. Właściwe użycie klucza produktu wymaga posiadania ważnej licencji Microsoft na produkt Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm (Mac). W takim przypadku można odblokować system Windows za pomocą klucza produktu. Nasze klucze produktów pochodzą od firmy Microsoft. Nie są to nieoryginalne podróbki. Klucze produktów zostały przez nas sprawdzone. Nigdy nie były używane do odblokowania produktu.“

Zwracamy uwagę na następujące kwestie: Klucze odblokowujące mogą być używane tylko w ramach odpowiednich warunków i postanowień licencyjnych. Jeśli raz użyjesz klucza odblokowującego, nie można go użyć po raz drugi. Korzystasz wtedy z odblokowanej wersji odpowiedniego produktu i nie możesz zwrócić nam tej aktywacji. Nie jest to „badanie natury, cech i funkcjonowania towarów”, ale działanie które dewaluuje klucz odblokowujący. W takim przypadku musisz zapłacić odszkodowanie.

Niestety musimy korzystać z powyższej zasady. Często zdarza się, że klienci kupują klucz odblokowujący, odblokowują swój produkt, a następnie deklarują chęć odstąpienia od umowy i chcą uzyskać zwrot ceny zakupu. Jednak w takiej sytuacji konieczny byłby zwrot nie samego klucza aktywacyjnego, a samej aktywacji. Ale to nie byłby zwrócony klucz odblokowujący, ale sama aktywacja. Zwrot ceny zakupu po wyrażeniu chęci odstąpienia od umowy i odesłaniu klucza nie odpowiada zatem sytuacji prawnej.

* Możliwość aktualizacji (tak długo, jak zapewnia to Microsoft)

TYLKO TERAZ
Kupon 20 zł
Zdobądź go teraz Office 2019 Mac tylko dla 659,95 zł
Aktywuj kupon klikając w kod:

» Kup teraz i użyj

   Pokaż koszyk »