• Renomowany sprzedawca
 • Szybka dostawa – już po minucie korzystaj zoprogramowania
 • Kompetentna obsługa klienta za pośrednictwem e-mail
 • Bezpieczne połączenie SSL
Natychmiastowe pobieranie: klucz produktu + link do pobrania w maks. 1 min przy dostawie przez internet

Acronis True Image | 1 Urządzenie

ponad 1000 recenzji

 • Producent: Acronis
 • Czas dostawy: Niezwłocznie
 • Ilość: 1x klucz produktu dla 1 urządzenie
 • Ważność: Bezterminowa, możliwość aktualizacji*
 • Wsparcie: E-mail
 • Wielojęzyczna: Dostępne wszystkie języki
169,95 zł -19%
zamiast 209,95 zł z VAT

Ilość:
Urządzenia:
Dostawa:

Niestety produkt jest wyprzedany.


Cena specjalna: Cena jest ważna tylko pod wymienionym linkiem.

Zakres dostawy

darmowa wysyłka przez internet
poniżej 1 minuty, również w weekend
 • 1x plik instalacyjny Acronis True Image | 1 Urządzenie
 • 1x klucz produktu dla 1 urządzenie
 • 1x faktura VAT
 • 1x krótki przewodnik po instalacji i aktywacji
 • » opcjonalnie za dodatkową opłatą: pomoc instalacyjna na DVD lub pamięci USB


Funkcje programu

 • Tworzenie obszernych backupów i przywracanie danych
 • Całkowite klonowanie dysków za pomocą kilku kliknięć
 • Możliwość zapisywania backupów lokalnie lub w chmurze
 • Ochrona przed ransomware i innym szkodliwym oprogramowaniem

Acronis True Image: Profesjonalne oprogramowanie do tworzenia backupów dla użytku prywatnego

Regularne tworzenie backupów jest bardzo ważne, aby zminimalizować ryzyko utraty danych. Acronis True Image to numer jeden wśród programów służących do zabezpieczania danych i współpracuje z systemami operacyjnymi Windows, Mac, iOS oraz Android. Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możliwe jest wyselekcjonowanie pojedynczych plików, folderów, a nawet całych dysków i zabezpieczenie ich. Użytkownicy mają możliwość zapisania utworzonych backupów na nośnikach zewnętrznych, takich jak dyski twarde oraz pendrive’y, a także w chmurze. 

Najważniejsze udoskonalenia

 • Użytkownicy Office 365 zabezpieczają wszelkie dokumenty, maile, kontakty i inne dane ze swojego konta. Gwarantuje to bezpieczeństwo, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy to powszechne są zagrożenia, takie jak ataki w Internecie.
 • Krypto-Mining-Malware to oprogramowanie, które dostaje się na komputer bez wiedzy użytkownika, a następnie wykorzystuje cenne zasoby do pozyskiwania kryptowalut. Moduł Krypto-Mining-Blocker rozpoznaje tego typu zagrożenia i natychmiast je likwiduje.
 • Doszło do zawieszenia się systemu? Acronis Survival Kit jest niezawodnym, kompleksowym narzędziem odzyskującym, które gromadzi wszystkie najważniejsze pliki. Zawiera wszystko co jest potrzebne do odtworzenia systemu: nośnik bootujący, backup oraz inne dodatkowe opcje.

Tworzenie backupów z Acronis True Image jest dziecinnie proste

Acronis True Image wyróżnia się swoją wszechstronnością oraz przejrzystą i prostą obsługą. Nawet mniej doświadczeni użytkownicy poradzą sobie z zabezpieczeniem i ewentualnym odzyskaniem najważniejszych danych. Nie ma przy tym znaczenia, czy są to zdjęcia lub filmy z wakacji, ważne dokumenty, czy też pliki muzyczne. Możliwe jest zabezpieczenie wszystkich rodzajów plików. Konfiguracja narzędzia do tworzenia backupów dysków lub plików wymaga jedynie kilku ustawień.

 

Przegląd wszystkich funkcji Acronis True Image:

 • Pełny backup całych dysków: Zamiast zabezpieczać pojedyncze foldery i pliki, możliwe jest stworzenie backupu całkowitego. W tym przypadku oprogramowanie tworzy obraz dysku, niezależnie od ilości danych na nim zawartych. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość szybkiego przywrócenia systemu z wszystkimi jego ustawieniami w krytycznej sytuacji za pomocą zaledwie jednego kliknięcia.
 • Ochrona przed oprogramowaniem ransomware: Oszuści próbują zaszyfrować dane za pomocą oprogramowania szantażującego, a następnie żądają okupu za ich odzyskanie. Acronis Active Protection 2.0 identyfikuje tego typu próby i blokuje je. Podczas tego system ciągle poznaje nowe struktury oprogramowania i za pomocą sztucznej inteligencji potrafi przewidzieć przyszłe ataki.
 • Organizator backupów: Gdy Acronis True Image w regularnych odstępach czasowych stworzy kilka backupów, jest to związane z zajęciem sporej ilości miejsca na dysku. Przy pomocy narzędzia organizującego, użytkownicy uzyskają przegląd wszystkich backupów zapisanych w systemie. Za pomocą jednego kliknięcia można usunąć stare, niepotrzebne już wersje.
 • WinPE Media Builder: Podczas przywracania często mogą występować problemy z nowym hardware’em. WinPE Media Builder został jeszcze bardziej dopracowany, aby zapobiec tego typu komplikacjom. Likwiduje on również problemy z ustawieniami i sterownikami, poprzez możliwość uruchomienia systemu w trybie podstawowym i rozszerzonym.
 • Klonowanie aktywnych dysków: Teraz użytkownicy mają możliwość tworzenia obrazu dysków 1:1 na komputerach z systemami Windows i Mac. Nie jest tutaj konieczne zatrzymanie, czy ponowne uruchomienie systemu. Wszystkie zawarte na dysku twardym aplikacje i ustawienia zostaną przejęte. Jest to idealne rozwiązanie na przykład w sytuacji, gdy zamontowany został nowy dysk i konieczne jest przeniesienie wszystkich danych.
 • Automatyczny backup przy podłączaniu nośników USB: Na życzenie użytkownika Acronis True Image może rozpocząć tworzenie backupu natychmiast, kiedy zostanie wykryte podłączenie zewnętrznego nośnika danych. Program samodzielnie wykryje nośnik i utworzy kopię zapasową bez konieczności manualnego uruchamiania.
 • Przegląd wszystkich backupów: W oparciu o schemat kolorów użytkownicy rozpoznają które dane znajdują się na kopii zapasowej i ile ich jest. Ponadto zaprezentowane są takie informacje jak wielkość, status i data utworzenia.
 • Elastyczne dopasowanie backupów: Za pomocą jednorazowo utworzonego planu możliwe jest zdefiniowanie, kiedy ma rozpocząć się tworzenie kopii zapasowej i jakie dane ma ona zawierać. Dopasować można również dysk docelowy na którym ma zostać stworzony backup oraz typ backupu. Resztą zajmuje się True Image.
 • Ciągły Backup: Podczas tworzenia kopii zapasowej przez True Image możliwe jest normalne korzystanie z komputera. Cały proces tworzenia backupu odbywa się w tle i nie wpływa na wydajność systemu.
 • Szyfrowanie backupów: Na życzenie użytkownika istnieje możliwość bezpośredniego szyfrowania backupów. Nowoczesne szyfrowanie AES-256 gwarantuje przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zaszyfrowane dane można zapisać zarówno lokalnie, jak i w chmurze.
 • Centrala aktywności związanych z bezpieczeństwem: Jakie zagrożenia pojawiły się ostatnio na komputerze? Czy podejrzane programy powinny zostać odblokowane? Przegląd pokazuje wszystkie aktywności oraz ustawienia.
 • Try&Decide: Aby sprawdzić, czy nowe programy działają bez problemów, możliwe jest ich przetestowanie z zastosowaniem nowego modułu. To samo dotyczy również sterowników i ustawień w systemie.
 • Dostęp do danych z dowolnego miejsca: Często używane pliki można bez problemu zapisać w chmurze, co pozwala na dostęp do nich z dowolnego miejsca na ziemi przy pomocy komputera lub urządzenia mobilnego. Wymagane jest jedynie wprowadzenie danych dostępowych.
 • Backupy z portali Facebook i Instagram: Przypomnienia, zdjęcia i pliki wideo z portali społecznościowych mogą zostać utracone w przypadku ataku. Acronis True Image zapisze wszystkie dane z Państwa konta użytkownika.

Kopie zapasowe dla urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety

Podczas kradzieży lub uszkodzenia urządzeń mobilnych ważne dane, takie jak kontakty, zdjęcia i pliki wideo zostają z reguły nieodwracalnie utracone. Z tego powodu niezbędne jest zadbanie o ochronę smartfonów i tabletów. Jedno konto w programie Acronis True Image pozwala na podłączenie i zabezpieczenie nieograniczonej liczby urządzeń. Planowanie backupów odbywa się w specjalnym menu, skąd można też bezpośrednio je uruchomić. Jeżeli urządzenie mobilne połączone jest z domową siecią Wifi, kopie zapasowe zostają automatycznie i bezprzewodowo przesłane na domowy komputer. Program jest kompatybilny z systemami Windows, Mac oraz urządzeniami NAS.

Również zabezpieczaniu pojedynczych kart pamięci, np. SD nie stoi nic na przeszkodzie. Jest to zaletą, jeśli znajdują się na nich na przykład wszystkie zrobione zdjęcia lub wideo. Na życzenie użytkownika możliwe jest przeszukiwanie kopii zapasowych w poszukiwaniu konkretnych nazw plików. 

Pobierz Acronis True Image wraz z kluczem produktu

Zdecydujcie się Państwo na Acronis True Image, aby zapewnić sobie spokój i bezpieczeństwo. Pobranie oprogramowania odbywa się bezpośrednio na twoj-program.pl. Po sfinalizowaniu transakcji otrzymacie Państwo ważny klucz produktu w wiadomości e-mail. Jest on natychmiast gotowy do użycia.

Pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dostępni w dni powszednie (pon.-pt.) od 09:00 do 15:00.

info@twoj-program.pl


Inne ciekawe produkty


Microsoft Office 2013 Professional Plus 32/64 Bit
Microsoft Office 2013 Professional Plus 32/64 Bit
tylko 299,95 zł
z VAT
zamiast 499,95 zł

Microsoft Office 2019 Home & Student 32/64 Bit
Microsoft Office 2019 Home & Student 32/64 Bit
tylko 549,95 zł
z VAT
zamiast 789,95 zł

Microsoft Windows 11 Professional
Microsoft Windows 11 Professional
tylko 351,95 zł
z VAT
zamiast 1.214,95 zł


Skargi! Rozwiązywanie sporów online! Procedura pojednawcza!
Komisja Europejska opublikowała http : //ec.europa.eu/consumers/odr/ platformę do internetowego rozstrzygania sporów (platforma OS) gotowa. Staramy się rozstrzygać wszelkie spory dochodząc do porozumienia stron. Ponadto nie jesteśmy zobowiązani do udziału w procedurze pojednawczej i nie możemy zaoferować udziału w takiej procedurze.


TYLKO TERAZ
Kupon 20 zł
Zdobądź go teraz Acronis True Image tylko dla 149,95 zł
Aktywuj kupon klikając w kod:

» Kup teraz i użyj

   Pokaż koszyk »